Orai

Statistika

   
Su barsuku ant kito šono
Su barsuku ant kito šono    Sausio 21 dieną jau ketvirtą kartą į Gelgaudiškį pusiaužiemio sutikti rinkosi liaudiškos muzikos kapelos. Šventės šeimininkai – Gelgaudiškio kultūros centro kaimo kapela su vadove Nijole Urbanavičiene priešaky. Šalia vietinių muzikantų barsuką žadinti rinkosi muzikantai iš Patašinės, Slavikų, Sudargo, Girkalnio (Raseinių raj.) ir Raudonės (Jurbarko raj.). Rajono savivaldybės kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė džiaugėsi šiemetinės šventės dalyvių gausa, kad kiekvienas kolektyvas pademonstravo labai savitą veidą, bet bendras visų bruožas – meilė liaudiškai dainai ir muzikai. O svarbiausia – puiki visų nuotaika, kurią dar labiau gyvino renginio vedančioji Apolionija Zizirskienė, pažadėjusi tapti visų ateinančių švenčių veidu.
Skaityti toliau...
 
Laureatas
Adgaras Pilypaitis
Edgaras Pilypaitis
    VI-ajame vokalinės muzikos konkurse „Iš širdies į širdį“ – 2011, vykusiame lapkričio 26 dieną Kauno kultūros centre „Tautos namai“, dalyvavo per 200 dalyvių iš Kauno, Vilniaus, Prienų, Šakių, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio miestų ir rajonų. Trijose konkurso kategorijose – folkloro, klasikos bei džiazo ir populiariosios muzikos – pasirodė 25 kolektyvai ir solistai. Bendra pasirodymų trukmė – daugiau kaip 5 valandos, suteikusios žiūrovams neišdildomų įspūdžių, o komisijai – sunkumų, nusprendžiant, kas tapo konkurso geriausiais. Klasikos kategorijoje I laipsnio laureatu bei kategorijos geriausiu tapo ir specialiu žymeniu buvo apdovanotas – Gelgaudiškio kultūros centro solistas Edgaras Pilypatis.
 
Parengta pagal Gelgaudiškio kultūros centro informaciją
2011-12-05
Skaityti toliau...
 
Piešiniai ir kupletai saugaus eismo tema
Ugnė Patašiūtė 2b
Ugnė Patašiūtė 2b
    Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“ toliau vykdo  projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ numatytas veiklas. Iki spalio 5 dienos maži ir dideli miesto gyventojai buvo kviečiami dalyvauti piešinių konkurse „Matyk mane kelyje“ ir humoristinių kupletų konkurse saugaus eismo tema.
Skaityti toliau...
 
Nuaidėjo Žolinė per Gelgaudiškį
    Apibendrindamas 2011 metų Gelgaudiškio miestelio šventę, pirmiausiai noriu pasakyti, kad didžiuojuosi, gyvendamas tokioje bendruomenėje, kuriai ne tas pats, kaip gyvenam patys ir kaip atrodom prieš kitus. Būrys gelgaudiškiečių aukojo savo laiką, kad ši šventė būtų graži, nuotaikinga bei įsimintina.

Skaityti toliau...
 
Nelly Paltinienės koncertas
    Reklaminis lankstinukasŠiandien, spalio 2 dieną, Gelgaudiškio kultūros centre vyko estradinės muzikos atlikėjos Nelly Paltinienės koncertas. Savo muzikinę veiklą dainininkė pradėjo Klaipėdos vokaliniame-instrumentiniame ansamblyje „Kopų balsai“, vadovaujamame Arvydo Paltino. Čia susikūrė garsusis duetas su Eugenijumi Ivanausku. Atlikėjos nuopelnai Lietuvos estradinės muzikos kultūrai yra dideli. Ji apdovanota įvairiomis nominacijomis, tarp kurių „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi  (2003m.) , o 2009m. agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo į Lietuvos rekordų knygos meno skyrių įrašė N. Paltinienę kaip daugiausia metų (58) dainuojančią solistę.
    Daina į klausytojų širdisNostalgijos gerai lietuviškai dainai vedini,  į koncertą Gelgaudiškyje rinkosi senjorai. Juk tai jų kartos atlikėja šiandien koncertavo. Tik jai negailėjo šiltų aplodismentų, gėlių žiedų, kartu su Nele dainavo. „Nesiliaukim mylėję jauni ir seni, nes tik meilės vardan žemėj šioj gyveni, tai mylėkime širdį atvėrę...“, „Rytoj tave aš išlydėsiu, rytoj išplauks balti laivai...“: šios ir dar daugelis dainų džiugino klausytojų širdis  koncerto metu. Betarpiškas, šiltas atlikėjos bendravimas, gražios melodingos dainos, kurios turi savąją istoriją, miestelio žmonėms ypač patiko ir praskaidrino jų kasdienybę.
    Po koncerto dainininkė dalino autografus, fotografavosi su gerbėjais, pasirašė Gelgaudiškio kultūros centro svečių knygoje. Taip pat buvo galima įsigyti CD ir audio įrašų.
 
            Rasa S. 2010 spalis
Foto atminimui su Nelly
Atminimui su Nelly
 
Gelgaudiškio scenoje Nelly
Gelgaudiškio scenoje Nelly
 
Gerbėjų gėlės
Gerbėjų gėlės
 
Nelly Paltinienė pasirašė svečių knygoje
Nelly Paltinienė pasirašė svečių knygoje
 
Bukletas su autografu
Bukletas su autografu
 

 
Gėlių fejerverkai
    Jau tampa tradicija, kad kiekvienais metais per Žolinę, Gelgaudiškis pasipuošia gėlių fejerverkais. Gelgaudiškiečiai stebina originalumu ir išmone juos kurdami. Šiais metais spalvingieji gėlių fejerverkai buvo kaip niekad įdomūs. Kiekviena sukurta kompozicija buvo savita ir nepakartojama. Kruopščiai apgalvotos visos detalės, nuo gėlių spalvų iki papildomų detalių. Kai kam netrūko išmonės panaudoti ir pliušinį šuniuką, kiti jį sukūrė panaudoję eglių šakeles.  Belieka tikėtis, kad ši graži tradicija gyvuos ir kitais metais, o fejerverkų kūrėjai nepritruks idėjų ir nustebins kitais metais.
Aušrinė
2010-08-18
Gėlių fejerverkasGėlių fejerverkas
Gėlių fejerverkaiGėlių fejerverkai
Gėlių fejerverkaiGėlių fejerverkai
Gėlių fejerverkaiGėlių fejerverkai
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 7 - 12 iš 74
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.