Orai

Statistika

   
Piešiniai ir kupletai saugaus eismo tema
Ugnė Patašiūtė 2b
Ugnė Patašiūtė 2b
    Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“ toliau vykdo  projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ numatytas veiklas. Iki spalio 5 dienos maži ir dideli miesto gyventojai buvo kviečiami dalyvauti piešinių konkurse „Matyk mane kelyje“ ir humoristinių kupletų konkurse saugaus eismo tema.
   
Karolina Jociūtė 1 klasė
Karolina Jociūtė 1 klasė
Į šias veiklas aktyviai  įsijungė Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ auklėtiniai bei jų tėveliai, Gelgaudiškio vidurinės ir specialiosios mokyklų moksleiviai. Nupiešti 84 piešiniai. Komisijos atrinktų 6 autorių darbų pagrindu bus sumaketuoti ir tiražuoti lipdukai, kurie bus išdalinti vairuotojams. Kupletų konkurse dalyvavo 10 kūrėjų, kurie per rimuotą satyrinį žodį nusakė mūsų eismo dalyvių kultūrą ir jos trūkumus. Kupletai bus publikuojami informaciniame leidinyje „Gelgaudukas“, skaitomi ir dainuojami baigiamajame projekto renginyje „Eismo saugumo metamorfozės Gelgaudiškyje“.
    Lapkričio 1-ąją , kaip ir pernai, bus vykdoma atšvaitų dalinimo akcija „Vėlinių vilties liepsnelės“, siekiant, kad kuo daugiau žmonių nešiotų atšvaitus ir būtų matomi kelyje.
 
2011-10-17
Genė Žilinskienė
Gelgaudiškio specialiosios mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui,
Gelgaudiškio bendruomenės centro ,,Atgaiva" pirmininkė
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.