Orai

Statistika

   
Antras aukso medalis už pasaką vėl Gelgaudiškyje
    Šių metų gegužės 04d. Kaune „Girtučio“ kultūros rūmuose vyko baigiamasis šalies mokinių konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ renginys. Į jį buvo pakviesti mokytojos Virginijos Kasparaitienės mokiniai, kūrę ir siuntę pasakas.
    Į pasakų knygą pateko tik 40 visų Lietuvos vaikų kurtų pasakų, apdovanotos buvo tik  10 pasakos.
    Lietuvos vaikai kuria pasakasIntriga, kas laimės šį konkursą išliko iki pat galo. „Kalendoriaus“ redaktorius skambino mokytojai ir stebėjosi puikiomis mokinių pasakomis. Tai leido manyti, kad pasakos pateks į penktąją knygą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.
    Renginio pradžioje buvo užduotas klausimas mokiniams, kodėl kiekvienais metais būtent šią dieną vyksta baigiamasis renginys. Į klausimą teisingai atsakė vienintelis Tomas Ignatavičius. Tada, sužinojus iš kokios jis mokyklos, renginio organizatorius neištvėrė ir tarstelėjo: „,Gelgaudiškio vidurinė mokykla – tai vunderkindų mokykla“. Jis jau žinojo, kad visi trys mokiniai atsiuntę pasakas taps laureatais.
     Džiugu, kad pirmą kartą dalyvavę pirmokai Edvinas Vrubliauskas ir Gintarė Ambrazevičiūtė ne tik pateko į knygą, bet ir užėmė trečiąją vietą. Netikėtina, tai, kad į sceną atsiimti aukso medalio jau antrą kartą buvo pakviestas penktokas Tomas Ignatavičius. Tai gražiausia dovana Tomuko mamai Motinos dienos proga, kuri daug nuoširdaus darbo investuoja į savo sūnaus lavinimą.
     Medalį įteikė Seimo narė Vincė Vaidilutė Margevičienė. Labai smagu, kad su šiais aukštais pasiekimais pasveikinti atvyko rajono mero pavaduotoja Rima Rauktienė.
V. Tatjana
2012-05-14
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.