Orai

Statistika

   
Skulptūrų konkursas

    Vasaros atostogų pradžioje sužinojau apie Marijampolės antrinių žaliavų tvarkymo centro organizuojamą konkursą „Kompozicija (skulptūra) iš atliekų“. Apie šį konkursą papasakojau savo draugui Mantui ir abu nusprendėme pabandyti jame sudalyvauti.   

Per visą vasarą mes rinkome įvairias pakuotes nuo sulčių. Kai rugsėjo mėnesį jas sunešėme į vieną vietą, pamatėme, kad jų pririnkome tikrai nemažai. Neilgai pagalvoję nusprendėme iš jų sukonstruoti malūną. Savo skulptūrą dailinome ne vieną popietę. Tad rugsėjo 28 d. su savo skulptūrą kartu antrokų, trečiokų ir ketvirtokų kurtomis skulptūromis mokyklos autobusiuku išvežėme į Marijampolę. Nors tą dieną pūtė žvarbokas vėjas, tačiau eksponuoti savo skulptūrų suvažiavo labai daug įvairaus amžiaus vaikų iš viso Marijampolės regiono. Įdomiausias skulptūras mes nufotografavome. Štai jos

2 kl. „Skėtis“
2 kl. „Skėtis“
šeštokų Manto Rudaičio ir Tomo Ignatavičiaus „Malūnas“
šeštokų Manto Rudaičio ir Tomo Ignatavičiaus „Malūnas“
 Kalvarijos vaikų darželio mašinytė
Kalvarijos vaikų darželio mašinytė
Marijampolės profesinės mokyklos gyvūnai
Marijampolės profesinės mokyklos gyvūnai
    

    Besigrožėdami kitų kurtais darbeliais sulaukėme ir konkurso rezultatų paskelbimo. Nors prizinės vietos nelaimėjome, tačiau gavome pagyrimo raštą už kūrybingus darbelius ir nemažą maišą saldainių ir rašiklių, pagamintų iš perdirbtų antrinių žaliavų. Visi nuoširdžiai džiaugėmės mūsų mokyklos antrokų sėkme, nes jie laimėjo Šakių raj. savivaldybės piniginę premiją apsipirkti UAB „Jundula“ kanceliarinių prekių parduotuvėje. Tad visi džiugiai nusiteikę grįžome namo.

6a kl. mokinys Tomas Ignatavičius
2012-10-02

Skulptūrų konkursas Skulptūrų konkursas Skulptūrų konkursas Skulptūrų konkursas Skulptūrų konkursas Image

   

 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.