Orai

Statistika

   
Gurmaniškos pramogos mažo miestelio šventėje
    Rugpjūčio 22 dieną, šeštadienį, Kiduliuose (Šakių rajone) vyko miestelio šventė , skirta XIX a. dvarų kultūrai atskleisti ir puoselėti. Neseniai renovuoto dvaro parke vyko spalvinga dvarininkų puota. Gan sėkmingai buvo imituota XIX a. pr. atmosfera, kai dvarui priklausant Prūsijai čia viešėjo karališkoji Prūsijos šeima bene kasdien rengusi iškilmingus pietus. Dvaro parke prekiavo ir kurstė laužus įvairūs prekybininkai, Smalininkų ir Kidulių gaspadinės viliojo svečius vietoje gaminamais skanumynais, o į gurmanišką degustaciją kvietė net aštuoni Lietuvos vyndarių asociacijos nariai bei Egidijaus Jasevičiaus sraigių ūkio šeimininkės.

Skaityti toliau...
 
Genė Žilinskienė: „Kada, jeigu ne dabar?“
    Šį šeštadienį vyksiančiai sporto šventei „Voveriai 2015“ ruošiasi net ir tie, kuriuos dažnai pamirštame laikyti sportiškais. Ko gero, pirmą kartą Šakių rajone, į vieną renginį kviečiami ir profesionalai, ir mėgėjai, ir neįgalieji. Speciali rungtis neįgaliesiems – viena iš šventės naujienų, gimusi po Kidulių dvaro stogu. Rungties globėju ir taurės steigėju maloniai sutiko tapti Anatolijus Čiupkovas, Lietuvos parolimpinio komiteto viceprezidentas ir Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas. Plečiant ryšius ir siekiant užmegzti bendradarbiavimą tarp seniūnijų, rungtis neįgaliems organizuojama kartu su Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centru.
Skaityti toliau...
 
Geri darbai nelieka nepastebėti
    Jau ne vienerius metus, minint vieną iš svarbiausių Lietuvai dienų, Vasario-16-ąją, galime pasidžiaugti dar viena švente, svarbia mūsų, Šakių rajono, kultūriniam ir visuomeniniam gyvenimui nusipelniusiems žmonėms. Šią dieną teikiami „Aitvaro“ apdovanojimai vis džiugina mūsų miestelio gyventojus.
    Ilgametė tarptautinė projektinė veikla, į kurią dailės mokytoja E. Dragūnaitytė vis aktyviau ir aktyviau įtraukia mus, Gelgaudiškio vidurinės mokyklos mokinius, neliko nepastebėta. Nenutrūkstantis nuoširdus darbas, savęs ir savo laiko aukojimas, ne dėl savęs, bet dėl kitų, šiemet buvo įvertintas „Aitvaro“ apdovanojimu. Linksmas sutapimas – vykstant apdovanojmų ceremonijai, aštuntokų komanda iš Gelgaudiškio sėmėsi naujos patirties dar viename tarptautiniame projekte, kuris vyko Gdanske.
    Dėkojame Jums, mokytoja Egle, už nuolatinį entuziazmą, neišblėstančią energiją, dalinamus neįkainojamus patarimus ne tik kaip mokiniams, bet kaip draugams, taip pat už ugdomą stipresnį tolerancijos ir patriotiškumo jausmą ir už tai, kad „kalate į galva“, jog turime iš gyvenimo imti VISKĄ ir nepraleisti nė vienos pasitaikiusios progos! AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ!!!
 
Gelgaudiškio vidurinės mokyklos vienuoliktokė
2011-02-21
 
Miestelis, siejantis velnius, Nemuną ir Tadą Blindą
Panemunė    Bepigu būti gyventoju vietovės, kuri visiems žinoma. Jei paklaustas, iš kur esi, atsakysi, kad gyveni Panevėžyje, iškart įgysi tam tikrą autoritetą (niekas nenori būti priešu žmogaus, galinčio pažinoti tulpinį). Jei pasirodysi besąs kaunietis, teoriškai tapsi dievu krepšinio mėgėjų akyse (praktiškai — ne, jei klausiantysis palaiko „Lietuvos rytą“). Jei prisipažinsi, jog esi iš Vilniaus, greičiausiai būsi pagerbtas tarp tų, kurie galvoja, jog „jei jau gyventi Lietuvoj, tai tik šiame mieste“. O ką aš išgirstu, kai pasakau, jog esu gelgaudiškietė?
Skaityti toliau...
 
Būkite budrūs
    Šiandien apie 17 val. į buto duris paskambino apie 9 - 12 m. berniukas, atidarius jis pasisveikino ir sako: darome apklausą ar tikite Dievu. Atsakiau užeik, bet vaikas neužėjo. Tada pasirodė dar panašaus amžiaus mergaitė su jais kartu ir moteris apie 28 - 30 metų amžiaus. Ši pradėjo kalbėti apie tikėjimą, atsivertė bibliją, bandė cituoti ją. Paklausus kodėl jie vaikšto po butus, atsakė, kad ir Kristus taip darė... Ir tik iš trečio karto primygtinai paklausus, kokiai jie organizacijai priklauso, atsakė, kad Jehovos.
    Moteriai pasakiau, kad man paskaitų neskaitytų, nepalikinėtų jokių knygučių, lansktinukų ir t. t. Ir apskritai, kad manęs nedomina šis jų vizitas, kad uždarytų buto duris. Jie gan mandagiai atsisveikino, palinkėjo skaityti bibliją.
    Koks kilo pamąstymas iš šitų žmonių apsilankymo.
  • Į butą pirmiau pasiunčiamas vaikas.
  • Neva vyksta apklausa apie tikėjimą.
  • Labai slepiamas apsilankymo tikslas.
  • Slepiama, kad yra Jehovistai.
    Todėl, noriu perspėti, kad gelgaudškiečiai būtų budrūs, neįsileistų į namus  nepažystamų žmonių -  tikėjimo "dėstytojų". Suaugusieji paaiškintų vaikams, jei tėvų nėra namuose, kad neįsileistų nepažystamų žmonių, netgi nepažystamų bendraamžių. Juk visokių aferistų pasitaiko.

Apie Jehovos liudytojus iš interneto:


Jehovos liudytojų pagrindiniai teiginiai ir principai:
JĖZUS NĖRA TIKRAS DIEVAS, JIS NEPRISIĖMĖ MŪSŲ ŽMOGIŠKOSIOS PRIGIMTIES IR NETAPO MŪSŲ GELBĖTOJU. JIS YRA SUKURTAS DIEVO SŪNUS, ARKANGELAS MYKOLAS, DIEVAITIS.

1. 1945 m. uždraudė kraujo perpylimą, su tais kurie pasinaudoja kraujo perpylimu nutraukiami ryšiai ir išbraukiami iš narių.
2. Jehovos liudytojai nešvenčia gimimo dienos, taip nenorėdami sureikšminti asmens (jie teigia jog Biblijoje detaliau minimi tik du gimtadieniai - faraono (Pr. 40,20-22) ir karaliaus Erodo (Mk 6, 21-28) abu buvo pagonys ir abu savo gimtadienio šventimo proga įvykdė mirties bausmę žmogui)
3. Jehovos liudytojai nepritaria Kalėdų šventimui
4. Nešvenčia Velykų
5. Jehovos liudininkai nebalsuoja, negerbia vėliavos (laiko ją stabu)
6. Atsisako tarnauti armijoje
7. Kryžių laiko pagonišku simboliu
8. Jehovos liudytojai negali melstis Jėzui. Jeigu nustatoma,  kad jie nusikalto garbindami Jį, tokie nariai atstumiami.
9. Į dangų pateks tik 144 000, mažiau kaip 9000 iš šių 144000 šiandien gyvena žemėje.
10. Jehovos liudytojai mano, jog mes (kiti krikščionys) priklausome velnio organizacijai ir būsime sunaikinti Armagedone. Jų nuomone bažnyčia yra demonų apniktas pastatas su simboliniu pagonišku simboliu, kurioje garbinama netikra dievybė (Trejybė)

Eilinis Jehovos liudytojas minimum 10 valandų per mėnesį praleidžia vaikščiodamas nuo durų iki durų. Vien JAV tokių uolių pasekėjų vaikšto virs 1 mln.! Kiti 150 000 pionierių. JAV po 100 val. per menesį skiria liudijimo veiklai.
                                                                                                                                       Rasa S.
2010-01-07
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 5 iš 24
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.