Orai

Statistika

   
Kamuolio žongliravimo konkursas atkeliavo į Gelgaudiškio įstaigas
    Vasario 10 dieną Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre ir Gelgaudiškio agrindinėjė mokykloje įvyko ketvirtasis ir penktasis kamuolio žongliravimo etapai „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.Dalyviai kamuolio žongliravimo konkurse žongliruoja pirmo dydžio kamuolį

Skaityti toliau...
 
Darom ir gamta tau padėkos

    Su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje DAROM 2017. Akcijos tikslas – dar kartą suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.Image

    Mūsų šeima nusprendė taip pat prisijungti prie šios gražios iniciatyvos. Ne iš dyko gyvenimo, o dėl to kad mes mylim gamtą, darbą ir mėgstam tvarką ir švarą.

 

        

Skaityti toliau...
 
Garbingi apdovanojimai-gelgaudiškiečiui
    Edgaras Pilypaitis 2012 metų žmogusGruodžio 11 dieną Gelgaudiškio dvaro rūmuose įvyko „Valsčiaus“ Metų žmogaus paskelbimo iškilmės. Metų žmogumi išrinktas Gelgaudiškio kultūros centro direktorius ir Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkas Edgaras Pilypaitis. Labiausiai kraštui nusipelniusį žmogų šio laikraščio redakcija renka kasmet nuo 1991-ųjų metų. Edgarui paskirta – jubiliejinė – 20-oji ir pirmoji – gelgaudiškiečiui – nominacija. Dar vienas apdovanojimas, Kultūros ministerijos premija  „už aktyvią ir kūrybingą veiklą kultūros centruose“, Edgarui Pilypaičiui bus įteikta gruodžio 20 dieną KM baltojoje salėje. Sveikiname mūsų krašto šviesuolį, kultūros puoselėtoją su garbingais apdovanojimais, linkime aukštų kūrybinių skrydžių, Dievo palaimos ir pilnatviškos būties gimtajame krašte.
Gelgaudiškio kultūrinė bendruomenė
2012-12-17


 
Skulptūrų konkursas

    Vasaros atostogų pradžioje sužinojau apie Marijampolės antrinių žaliavų tvarkymo centro organizuojamą konkursą „Kompozicija (skulptūra) iš atliekų“. Apie šį konkursą papasakojau savo draugui Mantui ir abu nusprendėme pabandyti jame sudalyvauti.   

Skaityti toliau...
 
Antras aukso medalis už pasaką vėl Gelgaudiškyje
    Šių metų gegužės 04d. Kaune „Girtučio“ kultūros rūmuose vyko baigiamasis šalies mokinių konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ renginys. Į jį buvo pakviesti mokytojos Virginijos Kasparaitienės mokiniai, kūrę ir siuntę pasakas.
    Į pasakų knygą pateko tik 40 visų Lietuvos vaikų kurtų pasakų, apdovanotos buvo tik  10 pasakos.
Skaityti toliau...
 
1-oji vieta
    Gelgaudiškio tautinių šokių kolektyvo "Liocukas" jauniai (6-7kl.) ir jaunuolių grupė (nuo 9kl.) užėmė 1-ąsias vietas respublikiniame konkurse "Aguonėlė", kuris vyko Marijampolėje gegužės 12-13 dienomis. Sveikiname kolektyvą ir jo vadovę Editą Balčiūnienę.
 
2012-05-14
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 6 iš 75
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.