Orai

Statistika

   
Eli ir Megi :)
    BokserėJau praėjo visi metai nuo tos dienos kai Gelgaudiškyje buvo suorganizuotas bokserių mylėtojų ir augintojų susitikimas. Buvo smalsu kas naujo įvyko per tuos metus gelgaudiškietės Tatjanos ir jos augintinių, bokserės Eli ir labradorės gyvenime.
    Tikriausiai ne daug kas žino, kad Gelgaudiškyje gyvena Lietuvos čempionė :) Tai bokserė Eli. Ji laimėjo Jaunimo čempionės titulą. Jau dalyvavo keturiose parodose ir trijose laimėjo. Nepasisekė tik vienoje, kur bokserė užėmė antrąją vietą. Kaip sako bokserės šeimininkė Tatjana parodose dalyvauti ji visai nesiruošė, bet Lietuvoje „dokumentinių“ bokserių labai mažai, todėl kaip ji pati sako: Kartą paragavęs negali sustoti :)
    LabradorėTačiau kažkaip nesąžiningai gavosi labradorės Megi atžvilgiu. Todėl treniruotės nenuėjo veltui. Jau ir Megi dalyvauja parodose ir sekasi geriau nei tikėjosi pati šeimininkė.
    Norisi tikėti, kad abiems šunytėms ir toliau taip šauniai seksis parodose ne tik Lietuvoje, to ir palinkėsiu.
Image
 
Aušrinė
2009-06-29
 
 
Joninės 2009

    Birželio 23 dieną, saulei pasukus vakarop, Gelgaudiškio Nemuno prieplaukoje sugužėję miestelėnai šventė Jonines.

Edgaras Pilypaitis

    Kaip skelbė šventės organizatoriai, šventė skirta ne stebėti, o dalyvauti.  Visi susirinkę buvo skatinami įsitraukti į vainikų pynimą, dainavimą, šokimą. Čia pat, vietoje, buvo mokomasi šokti liaudies šokius.

 

Vincas Dabravolskis

    Šventę stebėjo, bei ja mėgavosi ir miestelio seniūnas...

 

Gelgaudiškiečiai

    ... ir paprasti miestelėnai.

 

Edgaras Pilypaitis 

    Nuostabiausias kada nors regėtas Joninių oras garantavo visiems puikią nuotaiką. Trumpiausiai metų nakčiai užleidžianti vietą saulė nudažė besišypsančius gelgaudiškiečių veidus šilta orandžine spalva. Gelgaudiškio kapela muzikavo, o Edgaras Pilypaitis, demonstruodamas savo puikų balsą, atliko visiems puikiai žinomas ir mažiau girdėtas dainas.

 

2009-06-24

 
Edmundo Kučinsko koncertas
Visos emocijos atiduotos žiūrovuiVakar, balandžio 12 d., Gelgaudiškio kultūros centre vyko lietuviškosios pop estrados dainininko Edmundo Kučinsko koncertas. Taip jau sutapo, kad koncertas vyko Šv. Velykų dieną, 15 val. Gelgaudiškiečiai ir mūsų svečiai, pasėdėję prie šventinio stalo, po pietų rinkosi į koncertą, kuris pratęsė gražią šventę.
    „Už tuos kurie...“ toks buvo koncerto pavadinimas, kuris truko pusantros valandos. Dainininkas koncerto metu entuziastingai bendravo su žiūrovais salėje, kartu dainavo, plojo ir net šoko gerai nusiteikę gelgaudiškiečiai. Smagus, nuotaikingas, jausmingas E. Kučinsko dainų repertuaras kiekvienam patiko, nusivylusių Aplodismentai dainininkuitikrai nebuvo. Koncerto metu skambėjo ir keletas patriotinių dainų, tokių kaip: „Saulutė teka rytuose“ ir daug kitų, gerai žinomų jau šlageriais tapusių dainų.
    Po koncerto visi norintys galėjo įsigyti naujausių E. Kučinsko dainų kompaktinę plokštelę už 20  Lt, o audio kasetę už 5 Lt. Taip pat dainininkas mielai dalino autografus, fotografavosi su gerbėjais.
 
Rasa
2009-04-14

Skaityti toliau...
 
Foto pasakojimas
    Daugelis Gelgaudiškio gyventojų turbūt pažįstame geraširdį senuką, visų vadinamą Poliumi, tPoliusaisantį batus. Dažnai naudojamės jo paslaugomis. Šiandien apsilankius pas Polių paklausiau, ar galėčiau nufotografuoti? Senukas sutiko. Kadangi žmogus turi negalią (yra kurčnebylis), susikalbėti sunku, tačiau galima susirašinėti...
    Čia ir prasidėjo pažintis su Apolinaru - Vytautu Orintu. Senukas geranoriškai bendravo, parodė savo kambarius, darbo vietą ir šeimos albumą. Iš kurio daug kas paaiškėjo. Apolinaras yra baigęs Kauno Kurčių-Nebylių mokyklos 8 klases, įgijęs batsiuvio specialybę, turi šeštą kategoriją. 1950 m. mokyklą baigė labai gerais ir gerais pažymiais. Kurį laiką dirbo Kaune, paskui grįžo į Gelgaudiškį pas tėvus, sukūrė šeimą. Šiuo metu gyvena vienas, žmona mirusi, dukra Vilniuje.
    Jaunystėje Polius daug keliavo, turėjo daug draugų, sportavo. Žvalus 79 metų senukas ir šiandien darbavosi prie malkų. Nors žmogaus buitis itin skurdi, bet trykšta nuoširdumu, geranoriškumu, sveikata. 
    Poliui sutikus perfotografavau nuotraukas iš asmeninio albumo. Taip pat gavau sutikimą publikuoti internete (beje kas tai yra, Polius žino). Jis daug skaito, žiūri televizorių, moka žaisti šachmatais, na ir žinoma, taiso batus, o klumpes netgi pats gamina. Taigi foto pasakojimas apie miestelio batsiuvį Apolinarą Orintą.
Rasa
2009-04-06
   
Gelgaudiški obatsiuvys
 
Skaityti toliau...
 
Mokykla prasideda bibliotekoje

    Rugsėjis iškart asocijuojasi su mokykla, tad toliau tęsime mūsų puslapyje jau pradėtą temą apie mokslus ir moksleivius. Šią savaitę – fotoreportažas iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos bibliotekos. 

    Vos įėjus pro duris, akį traukia tvarkingai sudėliotos knygos, jos paskirstytos pagal klases. Ko gero, šiais metais, kaip ir pernai, mokyklos bibliotekininkei Danutei Dvylaitienei padėjo mokyklos savanoriai. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Knygos, Gott sei Dank, ne vien apie rimtus mokslus, čia galima rasti visas „Hario Poterio“ knygas bei „Žiedų valdovo“ seriją ir netgi priešistorę. Paskutinė „HP“ serijos knyga kol kas nepasiekė mokyklos, bet jau rudeni gali pasirodyti ir ji. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Aišku, bibliotekoje gali apsilankyti ir senienų mėgėjai. Radome tikrų antikvarinių perliukų, pavyzdžiui šią knygą. Ilgais žiemos vakarais, vietoj namų darbų ruošimo galima pasisiūti sijoną.

Gelgaudiškio biblioteka

    Pati biblioteka suremontuota jau nuo praeitų metų, bibliotekininkė  jaukiai sutvarkė vidų. Bibliotekos patalpose galima pamatyti ir mielų smulkmenų, bet ne per daug, ir gėlių. Gėlėmis rūpinasi pati bibliotekininkė, o žavisi visi atėję. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Mums maloniai besisvečiuojant mokykloje prie durų atbėgo du dar į mokyklą neinantys padaužos: mergaitė su ponču – Karolina ir jos brolis Vakaris. Abu labai linksmi ir išdykę, tiesiog hiperaktyvūs, tikriausiai valgo daug cukraus. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Vienoje knygoje radome „Whistler's mother“ paveikslą, pasirodo, jis egzistuoja ne tik filme apie poną Byną! Paveikslą, nutapė Džeimsas Vistleris, jame atvaizduota jo paties mama, todėl jis taip ir vadinasi. Kadangi paveikslas tapytas 19a. pabaigoje, tad jo tapymas apipintas įvairiomis legendomis, pavyzdžiui, kad vietoj dailininko motinos turėjo būti kitas modelis arba kad jo motina turėjo pozuoti atsistojusi, bet pavargo ir todėl nutapyta sėdinti.
Whistler's mother“
 
2008 09 08
 
Kalbanti žemė 2008 m.
    Kalbanti žemė 2008Praėjusią savaitę pasakojome apie dailininką Salah. Tada jis ruošė savo darbus tarptautiniam dailininkų plenerui „Kalbanti žemė 2008".
    O šiandien norime pasidalinti įspūdžiais iš plenero parodos atidarymo. Plenerą organizavo Šakių rajono savivaldybės administracijos kultūros ir turizmo skyrius ir asociacija „Zanavykų seimelis". Jame dalyvavo: Valentinas Antanavičius, Ramūnas Dagys, Jonas Daniliauskas, Vytautas Kaunas, Anne – Michelle Vrillet (Prancūzija), Gintaras Pankevičius, Lolita Rūgytė, Salah Saouli (Vokietija), Mindaugas Skudutis, Lucyna Trojanovska (Lenkija), Audronė Vorevičienė, Algimantas Vorevičius.
    Nors paroda turėjo vykti Gelgaudiškio kultūros centre, tačiau dailininkas Salah pasiūlė parodą surengti dvare. Pasak jo, čia labai gera atmosfera, nors apšvietimas galėtų būti ir geresnis, bet visumoje tai viskas labai gerai. Kalbanti žemė 2008
    Visi plenero dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir mažomis prisiminimo dovanėlėmis. Kiekvienas norintis dar gali grožėtis dailininkų darbais. Jie vis dar eksponuojami Gelgaudiškio dvaro rūmuose. Parodą galima aplankyti nuo antradienio iki penktadienio (rugpjūčio 19 - 22 dienomis) nuo 13 iki 17 val., o šeštadienį (rugpjūčio 23) nuo 11 iki 19 val.
 
2008-08-19 
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 19 - 24 iš 75
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.