Orai

Statistika

   
Rudeninis Gelgaudiškis

    Galerijoje galite pamatyti keletą naujų Rasos atsiųstų rudeninio Gelgaudiškio fotografijų. Jūsų visų nuotraukos taip pat visada laukiamos ir ras savo vietą tinklapio galerijoje.

2009-10-13

 
Gelgaudiškio dvaro rūmuose jau kvepia renovacija
    Panašu, kad jau kitąmet gali prasidėti Gelgaudiškio dvaro rūmų restauracijos darbai.  Pasak rajono mero J.Bertašiaus, jau žinoma ir pirmoji pinigų suma restauracijai – apie 4 mln. litų. Šiuo metu ilgus metus likimo valiai buvęs paliktas dvaras priklauso Marijampolės apskrities viršininko administracijai. Ji ir ruošė bei įgyvendins renovacijos projektą.
Skaityti toliau...
 
Žolinės fotografijos

   Nuotraukų galerijoje galite rasti keletą nuotraukų iš Žolinės šventės Gelgaudiškyje.

2009-08-17

 
VŠį Šakių ligoninė

    Nuo šiol visą aktualią informaciją apie Šakių ligoninę galima rasti ir internete adresu www.ligonine.com.

    Jau dabar galite sužinoti naujienas, rasti svarbią informaciją pacientams, kontaktus. Tikėtina, kad ateityje tinklapio informatyvumas tik plėsis, taip suteikdamas rajono gyventojams dar daugiau patogumo. Gal netgi galima laukti, kad VŠį Šakių ligoninė netolimoje ateityje taps viena iš išankstinės pacientų registracijos projekto www.sergu.lt partnere.

2009-08-04

 
Tarnybinę mašiną apvertė gelbėdamas ežiuką?
    Naktį iš liepos 13-osios į 14-ąją, Gelgaudiškyje, ties katiline, priešais seniūnijos pastatą, apsivertė ant šaligatvio bortelio užvažiavęs Gelgaudiškio seniūno vairuojamas tarnybinis automobilis "VW Sharan". Seniūnas teigia, jog staigų posūkį jį padaryti privertė į gatvę išėjęs ežiukas.
Skaityti toliau...
 
Matmintinis
    Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetą šventinį savaitgalį užplūdo matematikos gerbėjai. Beveik pusantro šimto moksleivių ir suaugusiųjų iš visos Lietuvos išbandė savo sugebėjimus skaičiavimo mintinai konkurse „Matmintinis“.
     Žaidimas „Matmintinis“ į Lietuvą atkeliavo iš Estijos, kur šis skaičiavimo mintinai žaidimas vyksta jau aštuntus metus. Pagrindinė internete vykstančio konkurso taisyklė – atliekant pateiktas užduotis negalima naudoti jokių skaičiavimo priemonių, išskyrus savo galvą. Dalyviai žino, kad pasitreniravus atsakymą surinkti užtrunka trumpiau nei suspaudyti skaičiavimo mašinėlės klavišus. Daugiau informacijos apie „Matmintinį“ galima rasti internete www.miksike.lt
    Penki skirtingose amžiaus grupėse pirmąsias vietas iškovoję skaičiuotojai buvo apdovanoti kompiuteriais. Tarp laureatų – du kauniečiai. Pirmokas Orestas Fridmanas iš Kauno Žaliakalnio pagrindinės mokyklos, penktokas Abdulla Varoneckas iš Palangos „Baltijos“ vidurinės mokyklos, antrus metus pirmaujanti devintokė Gintarė VaičaitytėGelgaudiškio vidurinės mokyklos, dešimtokas Mindaugas Stankevičius iš Vilniaus Karoliniškių gimnazijos ir suaugusiųjų grupėje antrus metus iš eilės nugalėjusi Kauno Levo Karsavino pagrindinės mokyklos mokytoja Birutė Narijauskaitė sulauks ne tik prizų. Jiems su kitais 25 finalininkais gegužę teks dalyvauti tarptautinėse skaičiavimo mintinai varžybose Estijoje. Tartu mieste susirungs geriausi skaičiuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Slovėnijos. Todėl Gintarei nuoširdžiausiai norime palinkėti sėkmės ir tarptautiniame konkurse, bei pasveikinti su jau iškovota pergale.
 
2009-04-14
 
Žieminio Gelgaudiškio nuotraukos

    Ačiū Kastyčiui Turevičiui, atsiuntusiam žieminio Gelgaudiškio nuotraukų. Baltuosius kadrus galite rasti nuotraukų galerijoje.

2009-01-12

 
Fotografijų konkurso "Kalėdos 2008" rezultatai
     Kalėdos 2008Apževlgus visus komisijos narių komentarus ir nuotraukų įvertinimus, paaiškėjo fotografijų konkurso „Kalėdos 2008" rezultatai. Konkurso nugalėtoju tapo Mantas Būblaitis iš Kidulių su savo fotografija „Kaimelio bažnyčia". Prizas laimėtojui bus išsiųstas paštu artimiausiomis dienomis.
    Galbūt kai kurie komisijos komentarai jums pasirodys nepriimtini, bet tai pirmasis mūsų organizuojamas konkursas, todėl būkite mums atlaidūs. Mes nesitikėjome tokio mažo konkursantų skaičiaus, bet tikime, kad atietyje panašūs konkursai bus populiaresni.
     Visas konkurse dalyvavuses fotografijas su komisijos narių komentarais ir įvertinimais galite pamatyti čia.
 
2009-01-06
 
Naktinis Gelgaudiškis
Naktinis Gelgaudiškis Maloniai kviečiame pasižiūrėti naktinio Gelgaudiškio nuotraukų, kurias rasite galerijoje. Pasirodo, Gelgaudiškis vakarais nėra jau toks tamsus – apšviestos net ir šalutinės gatvelės.
 
Autobusų tvarkaraščiai
    Nuo šiol naujojoje meniu skiltyje "Tvarkaraščiai" galite rasti  autobusų, kursuojuančių keliu Šakiai - Gelgaudiškis, tvarkaraščius. Jei rasite klaidų ar turėsite kokių pastebėjimų, mielai lauksime Jūsų atsiliepimų.
2008-10-14
 
Liaudies balsas

Ar dar neatsibodo skaityti kažkieno parašytus tekstus ir laukti kol pasirodys nauji? Gal ir pats turi ką pasakyti kitiems? Tuomet naujoji puslapio skiltis „Liaudies balsas“ skirta kaip tik tau. Tegul perskaito visi, tai, ką parašei tu! Sumąstai, užrašai, atsiunti mums elektroniniu paštu info[sraigė]gelgaudiskis.lt ir netrukus tavo mintis jau skaito visas Gelgaudiškis, Lietuva ar net visas pasaulis.

 
Pradžia

Gerbiami gelgaudiškiečiai,Gelgaudiškio dvaro rūmai

mes, šio internetinio puslapio kūrėjai, sukūrėme jį tikėdamiesi supažindinti svetainės lankytojus su Gelgaudiškio miesteliu. Šio Suvalkijos krašto žmonių, čia gyvenančių ir dirbančių, džiaugsmais, rūpesčiais, jų šventėmis ir kasdienybe. Tikimės, kad puslapis bus gausiai lankomas, nes pateiksime daug informacijos įvairiausiomis temomis. Čia rasite ir susipažinsite su Gelgaudiškio istorija ir šiandiena. O fotografijomis perteiksime miestelio gražiausias vietas, švenčių akimirkas. Puslapyje galėsite pareikšti savo nuomonę vienu ar kitu klausimu, komentuoti puslapį. Bet koks komentaras mums bus svarbus. Pastabos ar pagyrimai tik dar labiau skatins mus pasitempti. Tikimės bendradarbiavimo su Gelgaudiškio miestelio žmonėmis, supratimo ir palaikymo.

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 45 - 56 iš 56
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.