Orai

Statistika

   
BC "Atgaiva" pirmininkas

   Gelgaudiškio bendruomenės centro "Atgaiva" nariai bendruomenės pirmininku antrai kadencijai išrinko Edgarą Pilypaitį.

2014-05-27

 
Gelgaudiškio dvarui reikia arklio!
    Gelgaudiškio dvaras Jums siūlo išskirtinę galimybę ateinantį sezoną pirmiesiems aplankyti šį unikalų panemunių kampelį, pasivėžinti dvaro brička. Jums tereikia apsilankyti interneto puslapyje www.kelkbures.lt   ir įsigyti vieną iš Gelgaudiškyje organizuojamų turistinių pramogų – teatralizuotą ekskursiją po dvarą ar jo parką su vaišėmis, proginį ar paprastą pavėžinimą brička. Tai išankstinis paslaugos pirkimas, kuris organizatoriams leis įsigyti arklį.
    Daugiau informacijos apie paslaugų pirkimo ar investavimo sąlygas: www.kelkbures.lt.
    Apsilankymas Gelgaudiškio dvare gali būti ir puiki kalėdinė dovana artimiesiems artėjančio gimtadienio ar sutuoktuvių proga!
2014-02-04
 
Pirmininkas

    Spalio 10-ąją Gelgaudiškio kultūros centro direktorius Edgaras Pilypaitis dvejų metų kadencijai buvo išrinktas Kultūros centrų tarybos primininku.

"Valsčiaus" inf.

 
Baikerių viešnagė
    Birželio mėnesį Gelgaudiškyje viešėjo baikeriai. Galerijoje galite rasti keletą Rasos atsiųstų nuotraukų.
 
Stasiuko mugė 2013

    Stasiuko mugė 2013Galerijoje jau galite pamatyti keletą fotografijų iš šių metų "Stasiuko mugės".

2013-05-08

 
Elektroninis paštas
   Primename, kad visi dar neturintys elektroninio pašto arba norintys įsigyti dar vieną, turi galimybę naudotis Gelgaudiskis.lt paštu. Jums tereikia išreikšti savo pageidavimą elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą Parašykite pageidaujamą pašto adresą, vardą ir pavardę (pvz., Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ; Petras Petraitis). Jums bus sukurta elektroninio pašto dėžutė ir pateikti prisijungimo duomenys.
    Gelgaudiskis.lt pašto dėžutės aplinka identiška Gmail (kas naudojatės, tas supras apie ką kalba). Dėžutės dydis - daugiau kaip 10 Gb. Yra galimybė pasirinkti lietuvių kalbą, tikrinti paštą mobiliuoju telefonu ir kt.
    Pirmą kartą prisijungus prie pašto dėžutės rekomenduojame pasikeisti slaptažodį. Tai galite padaryti spausdami: "Nustatymai", tuomet "Sąskaitos" ir "Keisti slaptažodį".
    Savaime suprantama, Jums tai nekainuos nė cento. Paskubėkite rezervuoti pašto adresą su savo vardu Wink
 
Garbingi apdovanojimai-gelgaudiškiečiui
    Edgaras Pilypaitis 2012 metų žmogusGruodžio 11 dieną Gelgaudiškio dvaro rūmuose įvyko „Valsčiaus“ Metų žmogaus paskelbimo iškilmės. Metų žmogumi išrinktas Gelgaudiškio kultūros centro direktorius ir Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkas Edgaras Pilypaitis. Labiausiai kraštui nusipelniusį žmogų šio laikraščio redakcija renka kasmet nuo 1991-ųjų metų. Edgarui paskirta – jubiliejinė – 20-oji ir pirmoji – gelgaudiškiečiui – nominacija. Dar vienas apdovanojimas, Kultūros ministerijos premija  „už aktyvią ir kūrybingą veiklą kultūros centruose“, Edgarui Pilypaičiui bus įteikta gruodžio 20 dieną KM baltojoje salėje. Sveikiname mūsų krašto šviesuolį, kultūros puoselėtoją su garbingais apdovanojimais, linkime aukštų kūrybinių skrydžių, Dievo palaimos ir pilnatviškos būties gimtajame krašte.
Gelgaudiškio kultūrinė bendruomenė
2012-12-17


 
Naujos nuotraukos

    Galerijoje galite pamatyti Rasos atsiųstas nuotraukas iš Stasiuko mugės.
    Ir trumpą video čia.

2012-05-06

 

 
Gelgaudiškio panorama

    Jei dar neteko matyti, internete galima rasti Kosto Šukevičiaus darytų Gelgaudiškio bažnyčios ir dvaro panoramų.

2012-02-25

 
Teismas padėjo tašką bylų maratonui
    Prireikė lygiai metų, kad Lietuvos vyriausiasis teismas apsvarstytų ir paliktų galioti Kauno apygardos administracinio teismo sprendimą, o nutartį paskelbtų neskundžiama UAB "Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai" byloje prieš rajono savivaldybę. Taigi galima teigti, jog 2007 metais prasidėjusiems teisminiams procesams, užkirtusiems kelią statyti naujus valymo įrenginius Gelgaudiškyje, pagaliau padėtas taškas.
 
Daugiau skaitykite šios dienos "Valsčiuje".
2011-09-23
 
Naujos fotografijos
    Savaitgalį vykusios dvaro dienos nuotraukas jau galite rasti galerijoje.
2011-09-20
 
Žolinės nuotraukos

    Galerijoje galite pamatyti E. Pilypaičio atsiųstas Žolinės renginių fotografijas.

2011-08-21

 
Dabitų kryžius
Dabitų kaimo kryžius    Liepos 29 dieną sukanka 10 metų, kai mokytojos Birutės Stankaitytės iniciatyva buvusių ir esamų kaimo gyventojų bei krašto verslininkų lėšomis pastatytas ir pašventintas Dabitų kaimo kryžius, kurį išdrožė tautodailininkas Albinas Murauskas. Visą dešimtmetį jo aplinkos priežiūra rūpinosi pati iniciatorė ir dabitiečiai Emilija Skinkaitienė, Naujokas.
Skaityti toliau...
 
Projektai
    LR Kultūros ministerija ir Atviros visuomenės instituto „Pagalbos fondas“ Lietuvoje 20 tūkstančių litų parėmė Gelgaudiškio kultūros centro projektą „Gelgaudiškio dvaras – kultūros ir amatų centras“, o Kultūros paveldo departamentas 3 tūkstančiais litų projektą „Gelgaudiškio dvaras – pakeliui į prisikėlimą“, kurių įgyvendinimas jau pamažu įsisiūbuoja. Jų tikslai – gaivinti ir išryškinti Gelgaudiškio dvarą kaip nacionalinės reikšmės kultūros objektą, gerinant Panemunių regiono sociokultūrinę aplinką, prisidėti prie Europos paveldo programos „Paslėpti lobiai“ įgyvendinimo.   
Skaityti toliau...
 
Stasiuko mugė 2011
     Rasa mums atsiuntė gražiausių 2011-05-07 vykusios Stasiuko mugės akimirkų fotografijas ir filmuotą Kauno rajono folkloro kolektyvo „Viešia“ pasirodymą.


    Kitą to paties kolektyvo pasirodymą atsiuntė Kastytis.
2011-05-07
 
Pavasaris jau įsibėgėja
    Nuotraukų galerija papildyta naujomis pavasarinio Gelgaudiškio nuotraukomis. Saulėtos pavasario popietės vaizdus mums atsiuntė Rasa.
2011-04-19
 
Naujas adresas
    Nuo šiol BC "Atgaiva" tinklalapis pasiekiamas naujuoju adresu www.gelgaudiskisatgaiva.lt (buvo www.gelgaudiskis.ten.lt).
 
Nedarbas=emigracija?
    Lietuvos žinios rašo apie emigraciją Gelgaudiškyje ir kitose Šakių rajono vietovėse. Padėtis tragiška: „Miestelyje ir jo apylinkėse darbo ieško kas ketvirtas darbingas žmogus. Tačiau darbo nėra“. Kaip bebūtų gaila, bet „čia iš beveik dviejų tūkstančių gyventojų dabar gali būti likę tik pusė“.
2010-05-14
 
Gelgaudiškio dvaras gali atitekti statybininkams

    Jei praeitą savaitę nespėjote pamatyti reportažo apie Gelgaudiškio dvarą „Panoramoje“, reportažo turinį rašytine forma galite rasti lrt.lt svetainėje.

2010-05-10

 
Nuotraukos
    Kelios nuotraukos iš šiandieninio Gelgaudiškio. Vėliavos su gedulo ženklu iškeltos yra prie mokyklos, ambulatorijos, darželio, kultūros centro, seniūnijos, vienos parduotuvės, ne prie visų daugiabučių namų, taip pat tik kai kur prie privačių gyvenamųjų namų.
    Prie dvaro vyksta kažkokie remonto darbai... Gyvenimas teka įprastu ritmu :-)
Rasa S.
2010-04-12
 
Detaliojo plano sprendiniai
    Marijampolės apskrities viršininko administracija informavo, jog jau paruošti Gelgaudiškio dvaro sodybos teritorijos detaliojo plano sprendiniai.
2010-04-10
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 23 - 44 iš 66
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.