Orai

Statistika

   
Naujos fotografijos
    Savaitgalį vykusios dvaro dienos nuotraukas jau galite rasti galerijoje.
2011-09-20
 
Žolinės nuotraukos

    Galerijoje galite pamatyti E. Pilypaičio atsiųstas Žolinės renginių fotografijas.

2011-08-21

 
Dabitų kryžius
Dabitų kaimo kryžius    Liepos 29 dieną sukanka 10 metų, kai mokytojos Birutės Stankaitytės iniciatyva buvusių ir esamų kaimo gyventojų bei krašto verslininkų lėšomis pastatytas ir pašventintas Dabitų kaimo kryžius, kurį išdrožė tautodailininkas Albinas Murauskas. Visą dešimtmetį jo aplinkos priežiūra rūpinosi pati iniciatorė ir dabitiečiai Emilija Skinkaitienė, Naujokas.
Skaityti toliau...
 
Projektai
    LR Kultūros ministerija ir Atviros visuomenės instituto „Pagalbos fondas“ Lietuvoje 20 tūkstančių litų parėmė Gelgaudiškio kultūros centro projektą „Gelgaudiškio dvaras – kultūros ir amatų centras“, o Kultūros paveldo departamentas 3 tūkstančiais litų projektą „Gelgaudiškio dvaras – pakeliui į prisikėlimą“, kurių įgyvendinimas jau pamažu įsisiūbuoja. Jų tikslai – gaivinti ir išryškinti Gelgaudiškio dvarą kaip nacionalinės reikšmės kultūros objektą, gerinant Panemunių regiono sociokultūrinę aplinką, prisidėti prie Europos paveldo programos „Paslėpti lobiai“ įgyvendinimo.   
Skaityti toliau...
 
Stasiuko mugė 2011
     Rasa mums atsiuntė gražiausių 2011-05-07 vykusios Stasiuko mugės akimirkų fotografijas ir filmuotą Kauno rajono folkloro kolektyvo „Viešia“ pasirodymą.


    Kitą to paties kolektyvo pasirodymą atsiuntė Kastytis.
2011-05-07
 
Pavasaris jau įsibėgėja
    Nuotraukų galerija papildyta naujomis pavasarinio Gelgaudiškio nuotraukomis. Saulėtos pavasario popietės vaizdus mums atsiuntė Rasa.
2011-04-19
 
Naujas adresas
    Nuo šiol BC "Atgaiva" tinklalapis pasiekiamas naujuoju adresu www.gelgaudiskisatgaiva.lt (buvo www.gelgaudiskis.ten.lt).
 
Nedarbas=emigracija?
    Lietuvos žinios rašo apie emigraciją Gelgaudiškyje ir kitose Šakių rajono vietovėse. Padėtis tragiška: „Miestelyje ir jo apylinkėse darbo ieško kas ketvirtas darbingas žmogus. Tačiau darbo nėra“. Kaip bebūtų gaila, bet „čia iš beveik dviejų tūkstančių gyventojų dabar gali būti likę tik pusė“.
2010-05-14
 
Gelgaudiškio dvaras gali atitekti statybininkams

    Jei praeitą savaitę nespėjote pamatyti reportažo apie Gelgaudiškio dvarą „Panoramoje“, reportažo turinį rašytine forma galite rasti lrt.lt svetainėje.

2010-05-10

 
Nuotraukos
    Kelios nuotraukos iš šiandieninio Gelgaudiškio. Vėliavos su gedulo ženklu iškeltos yra prie mokyklos, ambulatorijos, darželio, kultūros centro, seniūnijos, vienos parduotuvės, ne prie visų daugiabučių namų, taip pat tik kai kur prie privačių gyvenamųjų namų.
    Prie dvaro vyksta kažkokie remonto darbai... Gyvenimas teka įprastu ritmu :-)
Rasa S.
2010-04-12
 
Detaliojo plano sprendiniai
    Marijampolės apskrities viršininko administracija informavo, jog jau paruošti Gelgaudiškio dvaro sodybos teritorijos detaliojo plano sprendiniai.
2010-04-10
 
Potvynis Gelgaudiškyje

   Galerijoje yra keletas ištvinusio Nemuno nuotraukų.

2010-03-24

 
Gelgaudiškio žmonės atsisveikino su storiausia Lietuvos egle
    Lrytas.lt, Forest.lt bei Delfi.lt rašo, jog gelgaudiškiečiams teko atsisveikinti su storiausia Lietuvos egle po to kai ją buvo nutarta nupjauti, kad dūlantis medžio kamienas nekeltų pavojaus miško lankytojams. Eglei buvo 155 metai.
2010-03-23
 
Parengti Gelgaudiškio dvaro sodybos teritorijos detaliojo plano sprendimai
    Kuriame Lietuvos ateitįPlanavimo organizatorius – Marijampolės apskrities viršininko administracija, (Įsakymas 2009 m. gegužės 15 d. Nr. V-240 „Dėl detaliojo planavimo proceso inicijavimo“). Adresas: Vytauto g. 28, LT-68296, Marijampolė, tel. (8~343) 50 250, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , interneto psl. www.marijampole.aps.lt.
   
Skaityti toliau...
 
Senos nuotraukos naujai

    Nuotraukų galerija vėl papildyta naujomis Rasos fotografijomis. Bet, anot jos, "kadangi pavasario dar nesimato, tai šios foto iš pernykščio pavasarinio Gelgaudiškio."

2010-03-18

 
Žieminis Gelgaudiškis

     Nuotraukų galerijoje galite pamatyti naujas Rasos atsiųstas žieminio Gelgaudiškio nuotraukas.

2010-02-24

 
Dėl keturkojų augintinių priežiūros
    Vienai mūsų tinklapio lankytojai svečių knygoje paraginus gelgaudiškiečius savo šunelius laikyti pririštus, norime priminti, kad Šakių rajono meras Juozas Bertašius 2008 m. kovo 27 d. priėmė sprendimą dėl gyvūnų globos ir laikymo bei šunų registravimo rajono savivaldybėje taisyklių tvirtinimo.
Skaityti toliau...
 
Parengta Gelgaudiškio dvaro sodybos teritorijos detaliojo plano koncepcija (papildyta)
Kuriame Lietuvos ateitį    Planavimo organizatorius – Marijampolės apskrities viršininko administracija, (Įsakymas 2009 m. gegužės 15d. Nr. V-240 „Dėl detaliojo planavimo proceso inicijavimo“). Adresas: Vytauto g. 28, LT-68296, Marijampolė, tel. (8~343) 50 250, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , interneto psl. www.marijampole.aps.lt.
Skaityti toliau...
 
Skolon gelbėtas dvaras laukia verdikto
Baiminamasi, kad XIX amžiaus architektūros paminklas - prie Nemuno iškilęs Gelgaudiškio dvaras sunyks, o jį gelbėti skolon sutikusi įmonė neatgaus 1,3 mln. litų.

    Gelgaudiškio dvaro sodybos Šakių rajone restauravimo ir pritaikymo turizmo poreikiams projektas dar 2008 metų pabaigoje buvo pripažintas svarbiu valstybei ir turėjo būti finansuojamas iš europos Sąjungos (ES) Sanglaudos fondo. Buvo numatyta, kad pirmajam darbų etapui bus skirta beveik 4 mln. litų. Projekto paraišką praėjusiais metais Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino teigiamai, bet sprendimas dėl jos finansavimo nepriimtas iki šiol.
   
Skaityti toliau...
 
Bendrąja tvarka pradėtas rengti Gelgaudiškio dvaro sodybos teritorijos detalusis planas
    Planavimo organizatorius – Marijampolės apskrities viršininko administracija, (Įsakymas 2009m. gegužės 15d. Nr. V-240 „Dėl detaliojo planavimo proceso inicijavimo“). Adresas: Vytauto g. 28, LT-68296, Marijampolė, tel. (8~343) 50 250, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , interneto psl. www.marijampole.aps.lt.
Skaityti toliau...
 
Laiškas

    Tinklapio skaitytoja Rasa atsiuntė laišką, kuriuo nori paraginti gelgaudiškiečius būti budresniais dėl miestelyje vaikštančių Jehovos liudytojų.

2010-01-07

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 23 - 44 iš 56
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.