Orai

Statistika

   
Būkite budrūs
    Šiandien apie 17 val. į buto duris paskambino apie 9 - 12 m. berniukas, atidarius jis pasisveikino ir sako: darome apklausą ar tikite Dievu. Atsakiau užeik, bet vaikas neužėjo. Tada pasirodė dar panašaus amžiaus mergaitė su jais kartu ir moteris apie 28 - 30 metų amžiaus. Ši pradėjo kalbėti apie tikėjimą, atsivertė bibliją, bandė cituoti ją. Paklausus kodėl jie vaikšto po butus, atsakė, kad ir Kristus taip darė... Ir tik iš trečio karto primygtinai paklausus, kokiai jie organizacijai priklauso, atsakė, kad Jehovos.
    Moteriai pasakiau, kad man paskaitų neskaitytų, nepalikinėtų jokių knygučių, lansktinukų ir t. t. Ir apskritai, kad manęs nedomina šis jų vizitas, kad uždarytų buto duris. Jie gan mandagiai atsisveikino, palinkėjo skaityti bibliją.
    Koks kilo pamąstymas iš šitų žmonių apsilankymo.
  • Į butą pirmiau pasiunčiamas vaikas.
  • Neva vyksta apklausa apie tikėjimą.
  • Labai slepiamas apsilankymo tikslas.
  • Slepiama, kad yra Jehovistai.
    Todėl, noriu perspėti, kad gelgaudškiečiai būtų budrūs, neįsileistų į namus  nepažystamų žmonių -  tikėjimo "dėstytojų". Suaugusieji paaiškintų vaikams, jei tėvų nėra namuose, kad neįsileistų nepažystamų žmonių, netgi nepažystamų bendraamžių. Juk visokių aferistų pasitaiko.

Apie Jehovos liudytojus iš interneto:


Jehovos liudytojų pagrindiniai teiginiai ir principai:
JĖZUS NĖRA TIKRAS DIEVAS, JIS NEPRISIĖMĖ MŪSŲ ŽMOGIŠKOSIOS PRIGIMTIES IR NETAPO MŪSŲ GELBĖTOJU. JIS YRA SUKURTAS DIEVO SŪNUS, ARKANGELAS MYKOLAS, DIEVAITIS.

1. 1945 m. uždraudė kraujo perpylimą, su tais kurie pasinaudoja kraujo perpylimu nutraukiami ryšiai ir išbraukiami iš narių.
2. Jehovos liudytojai nešvenčia gimimo dienos, taip nenorėdami sureikšminti asmens (jie teigia jog Biblijoje detaliau minimi tik du gimtadieniai - faraono (Pr. 40,20-22) ir karaliaus Erodo (Mk 6, 21-28) abu buvo pagonys ir abu savo gimtadienio šventimo proga įvykdė mirties bausmę žmogui)
3. Jehovos liudytojai nepritaria Kalėdų šventimui
4. Nešvenčia Velykų
5. Jehovos liudininkai nebalsuoja, negerbia vėliavos (laiko ją stabu)
6. Atsisako tarnauti armijoje
7. Kryžių laiko pagonišku simboliu
8. Jehovos liudytojai negali melstis Jėzui. Jeigu nustatoma,  kad jie nusikalto garbindami Jį, tokie nariai atstumiami.
9. Į dangų pateks tik 144 000, mažiau kaip 9000 iš šių 144000 šiandien gyvena žemėje.
10. Jehovos liudytojai mano, jog mes (kiti krikščionys) priklausome velnio organizacijai ir būsime sunaikinti Armagedone. Jų nuomone bažnyčia yra demonų apniktas pastatas su simboliniu pagonišku simboliu, kurioje garbinama netikra dievybė (Trejybė)

Eilinis Jehovos liudytojas minimum 10 valandų per mėnesį praleidžia vaikščiodamas nuo durų iki durų. Vien JAV tokių uolių pasekėjų vaikšto virs 1 mln.! Kiti 150 000 pionierių. JAV po 100 val. per menesį skiria liudijimo veiklai.
                                                                                                                                       Rasa S.
2010-01-07
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.