Orai

Statistika

   
Sakietukai.lt

    Siūlau paskaityti apie vienintelį Šakių rajone išskirtinai jaunimui sukurtą tinklapį sakietukai.lt

    Kaip sakė tinklapio kūrimo iniciatorius Martinas Eimutis:
„Pati mintis kurti puslapį buvo kažkas panašaus į tai:
- Gal sukuriam tinklapį kokį jaunimui?
- Ką žinau, galim. O ką jame talpintume?
- Gal naujienas iš organizacijų veiklos, mokyklos renginių, šiaip kokių pamąstymų ar įvairenybių?
- Ok, padarom, žiūrėsim, kas gausis.“

    Šakių jaunimo tinklapis www.sakietukai.lt gimė per patį karštį, 2007 metų vasaros viduryje. Taip Donato Abraičio ir Martino Eimučio pokalbis „iš lempos“ galiausiai virto realybe ir jau daugiau nei metai yra neatsiejamas nuo Šakių jaunimo veiklos. Administruoti tinklapį reikėjo komandos, taigi jau besibaigiant vasarai ši komanda buvo ir ją sudarė apie 20 žmonių iš įvairių Šakių rajono kampelių. Viskas vyko tiesiog chaotiškai.
    „Komandą stengiausi surinkti iš skirtingų rajono kampelių. Padedamas tuometinės rajono moksleivių tarybos pirmininkės Aistės Bakaitės, susisiekiau su būsimais komandos nariais, galiausiai susitikome ir nusprendėme kurti puslapį.“,  - kalbėjo Martinas.


    Keletas istorinių faktų iš šakietukų veiklos:

 • 2007 m. rugsėjo pirmą dieną oficialiai startavo www.sakietukai.lt.
 • Šis jaunimo projektas dar neturėjo juridinio statuso, patirties, tradicijų, tačiau ilgainiui įgavo charakterį publikuodamas įvairaus pobūdžio naujienas. Aktyviai savo nuomonę reiškė, publikavo straipsnius ir šiuo metu tebedalyvauja www.sakietukai.lt veikloje Milena Liaudanskaitė, Giedrė Jesevičiūtė, Brigita Celkytė, Ilona Klimaitytė ir kt.
 • 2007 m. rudenį į www.sakietukai.lt plėtrą ženkliai įsitraukė Lietuvos moksleivių parlamento narys Karolis Zokas ir tuo metu buvusi Šakių jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkė Ilona Klimaitytė. Kartu su jais buvo parašyti du www.sakietukai.lt plėtros projektai. Tinklapio administracija gavo ženkliukų, reklaminių plakatų, stalinių vėliavėlių, lėšų serverio paslaugoms užtikrinti.
 • 2008 m. pradžioje www.sakietukai.lt administracija pradėjo glaudų bendradarbiavimą su Šakių rajono moksleivių taryba.
 • 2008 m. vasario 16d. www.sakietukai.lt administracija tapo ne tik virtualioje erdvėje veikiančiu dariniu, bet ir išėjo į liaudį, į gatves su tokiomis akcijomis kaip Nepriklausomybės akto pasirašymas ar vėlevėlių įteikimas policijos sustabdytiems vairuotojams.
 • 2008 m. pradžioje keli www.sakietukai.lt nariai įsitraukė į turiningų, žaismingų vakarėlių organizavimą. Prisidėjo prie, puikiai visam Šakių jaunimui žinomų, vakarėlių organizavimo : „Pasitūsinkim“, „Spring party“ ir kt.
 • 2008 m. balandžio 16d. įkurtas klubas „Šakietukai.lt“.
 • Šakių rajono moksleivių taryba savo renginyje „Nominuok 2008m.“ klubą „Šakietukai.lt“ išrinko metų organizacija.
 • 2008 m. birželio 28d. klubas „Šakietukai.lt“ kartu su Šakių jaunimo sąjunga „Apskritasis stalas“ ir keliais jaunais iniciatyviais žmonėmis surengė Šakių jaunimo dieną „Įjunk šviesą“.
 • 2008 m. vasarą „Šakietukai.lt“ dalyvavo Kumpupiuose Kęsto Bacevyčiaus organizuotoje slempoezijos vakaronėje.
 • 2008 m. „Šakietukai.lt“ dalyvavo Marijampolės apskrities jaunimo dienose.
 • 2009 m. startavo nauja www.sakietukai.lt versija, kurios autorius Tomas Staniškis.
    Tai tiek apie šakietukų veiklą, o aš savo ruožtu noriu palinkėti neprarasti entuziazmo ir įgyvendinti visus planus, kad tinklapis būtų dar populiaresnis ir lankotesnis. Už suteiktą info dėkoju Martinui.  

Aušrinė
2009-04-15

 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.