Orai

Statistika

   
Vasaros stebuklas

    Lietinga vasara nesutrukdė viename sode (galbūt Jūsų kaimyno?) sunokti egzotiškiems vaisiams – persikams. Laimingasis sodininkas panoro likti nežinomas, mat bijojo, kad ryte atsikėlęs gali neberasti šių skanumynų, tačiau apsilankiusios po kelių dienų, persikų ant medžio jau neberadome. Anot sodininko, persikai sėkmingai suvartoti pagal paskirtį. Galima tik įtarti, kad mūsų pašnekovas jau svajoja apie kitos vasaros persikų derlių.

2007-08-14

 Vasaros stebuklas

 
Dviratininkė Marytė
    Nusprendėme daugiau dėmesio skirti šauniesiems Gelgaudiškio dviratininkams, kurių pilnos miestelio gatvės. Jie juk ne tik propaguoja sveiką gyvenimo būdą, bet ir saugo gamtą! Pirmoji į mūsų akiratį pakliuvo žaliojo dviračio savininkė Marytė. Ji prisipažino dviračiu važinėjanti visur, kur jai reikia – ir į sodą, ir į parduotuvę. Taip, anot jos, patogiau ir sveikiau. Paklausta apie svajones, sakė norinti pakeliauti, o labiausiai norėtų pakeliauti dviračiu su kitais bendraminčiais. Linkime Marytei, kad jos svajonė išsipildytų!

          2007-08-13
Dviratininkė Marytė
 
Daiva ir jos svajonės
    Daivą radome su draugėmis sėdinčią prie mokyklos. Ji džiaugėsi saulėta diena ir papasakojo mums savo ateities planus. Dabar trečiame kurse KTU studijuojančią Daivą neramino artėjantis persikraustymas iš studentų bendrabučio į butą Kauno centre. Jei viskas pavyks, ji nuomosis kambarį netoli Kauno fontano tik už 100 litų per mėnesį (na, ir sekasi gi kai kuriems!). Nepaisant to, kad jai taip gerai einasi, svajonių Daiva vis tiek turi, didžiausia iš jų yra užsidirbti (taip ir sakė – užsidirbti, o ne laimėti) milijoną, jį išleistų keliaudama po pasaulį, labiausiai norėtų aplankyti JAV. Na, tikimės, kad mums bent atviruką iš Niujorko atsiųsi, Daivyt.
Daiva 2007-08-08

 
"Miau Hotel"
    Prie vieno daugiaaukščio naują sezoną pradėjo keturių vietų katinų poilsio namai po atviru dangum „Miau Hotel", patogumai minimalūs, vietas rezervuoti iš anksto ;)
 Katinai
2007-08-07

 
Tra lia lia – tri rublia
    Tikriausiai pastebėjote, kad kiekvienas mūsų straipsnelis prasideda žodžiais, ką ir kur sutikome, tačiau su gaisrininku Stasiu buvo kitaip – tai jis mus rado. Sėdėjome  draugės sode, kai vedinas dviračiu netikėtai atėjo būsimasis mūsų pašnekovas Stasys: Tra lia lia – tri rublia (tada to dar nežinojome). Stasio kalbinti nereikėjo, pats prisėdęs prie mūsų pradėjo dalintis prisiminimais. Jis su nostalgija prisiminė senus laikus, kai jam teko net 25 kartus būti pirmu pabroliu. Nuo tų laikų jis turi net tris likusius kostiumus, anot jo, "…nauji, kaip uoga". Tačiau, kaip pats sako, po kiek laiko jis pastebėjo, jog būti pirmu pabroliu ne taip ir apsimoka.
    Dar Stasys prisiminė, kaip norėjo išvykti gyventi į Kauną, tačiau apsigalvojo ir liko Gelgaudiškyje.
    Stasys ilgai dalijosi prisiminimais, kai kur juos tiesiog sutrumpindamas priežodžiu: "tra lia lia –tri rublia" (suprask: "ir taip toliau"). Galų gale prisiminęs, kad turi reikalų, išvažiavo, palikęs mus giliuose apmąstymuose.
    Istorijos moralas: tra lia lia – tri rublia.
 
2007-08-06 
 
Skubantis Artūras
    Artūrą sutikome dar praėjusią savaitę, ką tik grįžęs iš Kauno, jis skubėjo namo, greičiausiai buvo išsiilgęs mamos keptų kotletų. Dabar jis gyvena ir dirba Kaune, bare intriguojančiu pavadinimu „Crazy house". Sakė, kad dažnai į barą ateina komikas Šilanskas, taigi liūdna nebūna. Artūras ir mums papasakojo anekdotą, kurio dėl tam tikrų priežasčių čia perrašyti negalime. Nelabai norėjęs fotografuotis, Artūras dar ir labai skubėjo, tad palinkėjusios jam „Skanaus!" atsisveikinome.
Skubantis Artūras
 
Skubantis Artūras
2007-08-03
 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 61 - 66 iš 75
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.