Orai

Statistika

   
Ypatingas pasiūlymas
    Ko gero, visi miestelyje žino, kad šiuo metu du žavūs mažyliai ieško namų, bet gal yra ir nežinančių? Be to, jie, kaip ir visi katinai, turi gydomųjų galių, ir iš šeimininkų nereikalaus nieko daugiau tik truputėlį maisto, daug dėmesio, besąlygiškos meilės ir laikyti juos tikraisiais šeimininkais :)
Kačiukas 
2007-08-02 
 
Daivos (ir ne tik jos) mama
    Žaviąją Astą Asta Žilaitienė(dar žinomą kaip Daivos mamą) kalbinome jos darbo vietoje. Klausimų uždavinėti neteko – emocionalioji pardavėja greitakalbe pasakojo apie savo darbą drabužių parduotuvėje. Ji sakė, kad darbas jai labai patinka ir teikia daug džiaugsmo, dažnai atėję žmonės jai išsikalba, paatvirauja, su kiekvienu ji džiugiai bendrauja ir pataria, ką išsirinkti. Savo alga ji taip pat yra patenkinta (ar dar esate iš ko nors tai išgirdę?). Paklausta apie svajones, šnekioji pardavėja trumpam nutilo ir susigraudino. Sakė svajojanti, kad niekas nesipyktų, nesirgtų ir visiems būtų gerai. Daugiau nespėjome nieko paklausti, nes kalbioji Asta pradėjo čiauškėti su savo draugėmis, tad išėjome, pažadėjusios dar sugrįžti.
2007-08-01
 
Asta Žilaitienė 
 

 
Rasita ir lietus
    Rasitą radome jos darbo vietoje. Padėjusi mielai senutei išsirinkti prekes, ji papasakojo, kaip jai sekasi. Sakė, jog dauguma klientų malonūs, tačiau yra ir tokių, kurie nuolat kuo nors nepatenkinti. Tai išgirdusios susimąstėme, kas tai lemia – nuolat kylančios prekių kainos ar lietinga vasara? Gerai, kad lietus neįtakoja bent paslaugiosios pardavėjos Rasitos nuotaikų.
Rasita
2007-07-31 
 
Naujasis simbolis
 Taip, taip, mes žinome, kad vienintelis ir nepajudinamas Gelgaudiškio simbolis yra jo dvaras, tačiau šioje nuotraukoje atsispindi viskas kas miestelyje iš tikrųjų yra geriausio: medžiai simbolizuoja gamtą, asfaltuotas kelias – truputėlį civilizacijos, interneto ženklas – būtiną prieigą prie pasaulio, o raudonas kryžiukas – pagalbą, kurios prireikus gali sulaukti. Turit geresnių idėjų?Naujasis simbolis
 
2007-07-30 
 
Tiesiog Spinkius
    Ramūną radome mieloje geltonoje mašinytėje, Tiesiog Spinkius jis rengėsi vykti į Briedžius, o po to į Griškabūdyje vykstančias Onines (be abejo, su kita mašinyte). Jis mums papasakojo daug įdomių dalykų, sakė, kad jo gyvenimą labai įtakojo Černobylio atominė elektrinė, vaikystės beveik neprisimena, o rytoj ketina vežti dokumentus į LŽŪU, kuriame studijuos žemėtvarką ir netgi gaus stipendiją. Dar sakė, kad jo laiptinėje gyvena burtininkė, bet jis jos burtų nebijo, nes nuolat nešiojasi keletą amuletų: marškinėlius su užrašu NBA ir visų NBA komandų simbolika, Orange Virus apyrankę, Adidas kepurėlę, Lietuvos herbą ir iš sūnėno „pasiskolintą" kamuoliuką. Su tiek amuletų net Haris Poteris Voldemortą nugalėtų!

 
Tiesiog Spinkius  
2007-07-29 
 
 
Drąsuoliai iš Vilkaviškio
    Pastebėjome, kad kurį laiką remontuojami internatinės mokyklos pastatai. Drąsuoliai iš Vilkaviškio Mes nebūtume mes, jei nepasidomėtume, kas ten vyksta. Pataikėme per pačią pietų pertrauką. Iš pradžių pasirodę drąsūs, pasiūlius nusifotografuoti, vyrai išsibėgiojo. Liko tik du drąsuoliai (kurių vardų pamiršom paklausti). Vienas iš jų papasakojo, kad jie visi atvažiuoja čia iš Vilkaviškio, darbas sekasi gerai ir netrukus darbai bus baigti. Tuo tarpu kiti atkakliai slėpėsi pastato viduje.
 Drąsuoliai iš Vilkaviškio
2007- 07- 25

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 67 - 72 iš 75
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.