Orai

Statistika

   
Kiduliai.lt

    Tęsiu Andriaus pradėtą rajoninių tinklapių apžvalgą, bet manoji bus kiek kitokia, nes kalbinau tinklapių kūrėjus ir klausiau nuo ko viskas prasidėjo, kaip kilo idėja kurti vieno ar kito miestelio internetinį tinklapį. Šiandien trumpai pristatysiu Kidulių miestelio internetinę svetainę www.kiduliai.lt

    Kaip man papasakojo tinklapio kūrėjas Donatas: „Gal kokiais 2002 metais Kidulių  seniūnijai parašius projektą  ir  gavus  finansavimą nuo 2003 m. Kiduliuose buvo įsteigtas viešojo interneto centras „Langas į ateitį“. Jame pradėjau dirbti aš.“. Atradęs laisvesnio laiko Donatas kūrė Kidulių  svetainę. Iš pradžių niekam nefinansuojant ji buvo talpinama nemokamuose užsienio serveriuose. „Vėliau verslininkas kilęs iš Kidulių pasiūlė nemokamai  svetainę talpinti jų firmos serveriuose. Tad dabar mūsų svetainė nemokamai talpinama www.lantraneta.lt serveryje“ – kalbėjo Donatas. Domeno registracijos mokestį moka Kidulių seniūnija.

    Jis taip pat prasitarė, kad yra daug planų dėl svetainės tobulinimo, kuriuos, tikisi pavyks įgyvendinti. Šiuo metu tinklapyje daugiau dedami įvairūs  skelbimai, kurie galėtų būti naudingi žmonėms. Konkrečių planų Donatas neišdavė. Bet kokiu atveju linkiu jam įgyvendinti visus planus ir toliau sėkmingai vystyti tinklapio veiklą.

 

Aušrinė

2009-03-26

 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.