Orai

Statistika

   
Nepatogumai dėl vandens
Automobilis su vandeniu  Nutraukus geriamojo vandens tiekimą iš vandenvietės, jis teikiamas atvežant cisternose, žmonėms sukėlė daug nepatogumų. Gelgaudiškio miestelio aikštėje būriuojasi žmonės su įvairios talpos indais, laukdami geriamojo vandens, kurį teikia „Šakių vandenys“. Tačiau nedidelės talpos cisterna nepatenkina žmonių poreikių, jis greitai pasibaigia. Nepatenkinti žmonės klausinėja vieni kitų ar yra kažkoks grafikas kada vandenį atveža? Ne, tokio grafiko nėra, trūksta informacijos kada žmonės gali ateiti į turgelio aikštę parsinešti vandens. Nesulaukus jo einama semti į šaltinėlį, ar į parduotuvę nusipirkti geriamojo vandens.
Cisterna    Po 15 val. į miestelio aikštę pagaliau atvažiuoja pienovežis, tik ne su pienu, o ilgai lauktu vandeniu. Pasirodo mums vandenį atvežė Sintautų pieninės pienovežis. Vanduo atkeliauja iš Šakių vandens bokšto. Paslaugusis vairuotojas Vidmantas Kuras paaiškino, kad vanduo tikrai geriamasis, užlipino užrašus „Vanduo“. Pats kiekvienam prileidžia vandens į žmonių atsineštas ar atsivežtas talpas. Pienovežis talpina 4 tonas vandens, todėl norintiems nepritruks. O kitas vandens atvežimas planuojamas rytoj 9 val. ryto. Jį vėl pristatys tas pats pienovežis iš Sintautų.    
Geriamas vanduo
Ilgai lauktas vanduo
    Iš sunkios padėties išeitis lyg ir rasta, tačiau žmonės norėtų, kad vanduo cisternose būtų atvežtas prie daugiabučių namų, nes senyviems, ligotiems žmonėms parsinešti vandens per sunku. Tikimasi, kad vandens namuose turėsime tik ateinantį trečiadienį.
                                   Rasa S.
2010-03-25
Dalinamas vanduo
Vanduo atkeliavo
Dalinamas vanduo
Dalinamas vanduo
Automobilis su vandeniu
Automobilis su vandeniu
 
Kibirai su vandeniu
Kibirai su vandeniu
Dalinamas vanduo
Pilstomas vanduo
Nešinos vandeniu
Nešinos vandeniu
Vidmantas Kuras dalina vandenį
Vidmantas Kuras dalina vandenį
Vidmantas Kuras
Vidmantas Kuras
Pranešimas
Pranešimas
 
 
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.