Orai

Statistika

   
Kamuolio žongliravimo konkursas atkeliavo į Gelgaudiškio įstaigas
    Vasario 10 dieną Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre ir Gelgaudiškio agrindinėjė mokykloje įvyko ketvirtasis ir penktasis kamuolio žongliravimo etapai „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.Dalyviai kamuolio žongliravimo konkurse žongliruoja pirmo dydžio kamuolį

 Diana Besleniejeva daugiausiai kamuolį išmušinėjus ir patekus į finalą. Nuotr. autorius Marius Antanaitis   Ketvirtas etapas įvyko Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre, kuriame dalyvavo moksleiviai, turintys specialių poreikių. Kūno kultūros mokytojos Sidonos Mikštienės entuziastingas užsidegimas įtraukė į konkursą gausų moksleivių būrį, kurie su šypsenomis treniravosi ir ruošėsi jam. Jaukioje salėje visi susirinkę vieni kitus nuoširdžiai palaikė, kaip viena didelė šeima, o tai motyvavo kiekvieną žengusį žongliruoti kamuolį. Geriausiai šiame etape pasirodė Eva Bražinskaitė, Karolis Vyšniauskas, Viktorija Šliaužytė ir Paulius Baranauskas. Šios įstaigos laikinai einanti direktorės pareigas Genė Žilinskienė džiaugėsi visų išmėginusių save šiame konkurse, palinkėjo aktyviai treniruotis ir mėgautis tuo ką daro, nes kiekvienas žaidimas teikia puikias emocijas.  
Kamuolį žongliruoja Ugnė VeličkaitėSekantis etapas įvyko Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje, kurioje moksleiviai savaitgalį pasitiko žongliruodami kamuolį. Kūno kultūros mokytojas Žydrūnas Antanaitis ir futbolo treneris Robertas Beniulis džiaugiasi, kad vaikai gali išmėginti save individualioje futbolo rungtyje. Tai ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir suteikia galimybę vaikams parodyti savo individualius gebėjimus su futbolo kamuoliu. Berniukų tarpe nepralenkiamas buvo Edvinas Meškus, o tarp mergaičių Ugnė Veličkaitė ir Diana Besleniejeva.
    Kamuolio žongliravimas. Nuotr. aut. Marius AntanaitisKamuolio žongliravimo konkurso finalas numatomas gegužės mėnesį, todėl visi dalyviai, patekę į finalą, turi nemažai laiko treniruotis ir ruoštis jam.
    Nuotraukų autoriai: Marius Antanaitis, Sidona Mikštienė, Genė Žilinskienė. Futbolo draugai: Lietuvos masinio futbolo asociacija, Special olympics.

Martyno Karpavičiaus informacija.
20223-02-10
Gelgaudiškio ''Šaltinio'' specialiojo ugdymo centro moksleiviai su mokytoja Sidona Mikštiene
 
Kūno kultūros mokytoja Sidona Mikštienė su savo auklėtiniais patekusiais į finalą
 
Kuno kultūros mokytojas Žydrūnas Antanaitis ir futbolo treneris Robertas Beniuli su konkurso nugalėtojais 
 
Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.