Orai

Statistika

   
Atsiliepimai
Rodoma 240 - 270 iš 725 rezultatų Pridėti pranešimą
Vardas Žinutė
zjb
tapo jahovos liuditojais visi
 
kas atsitiko?
Įdėkite į šitą puslapį nuotraukų, jei anas puslapis yra žinybinis - UAB, kaip suprantu. Kažkas atstiko bendruomenės aktyvui?
 
kas atsitiko?
Kas atsitiko gelgaudiskis.ten.lt puslapiui?Kur pagrindinių miestelio švenčių nuotraukos, kaip Vasario 16 minėjimo-koncerto,Užgavėnių?
 
basa
tipo "rasai". kokia tu rasa, jei autloke tu kazkoks kastetas?neklaidink zmoniu
 
RASA
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Aš bendrauju su Jehovos liuditojais.Apie juos galiu pasakyti tik gerai,jie yra sąžiningi,taikingi,nesiveliantys i jokias apkalbas,ir jie skelbia Dievo žodi ne iš saves o iš biblijos.O šventas raštas moko tik gero.Ir kas apie juos kalbama tai yra apkalbos, nes aš pati esu dėl idomumo buvusi jų susirinkimuose,kad butų visi tokie žmonės kaip jie tai nebūtu pasaulije tiek blogio.Tai pat norėčiau paklaust kuri Jehovos liudytojas yra apvogias ar panašiai ka blogo padares?
 
baba
vaikšto paskui kiekviena,ir į kišenes kraunasWink
 
vik
o kur jis jos deda??????Biggrin
 
as
cia buvo ir bus ta beda su sunimis,nes seniunas visai nededa pastangu,kad nubausti tuos kas ju neprisirisa ir veda visur kur papuolaBiggrin,baisu bus kaip nutirps sniegas,Sad
 
Aušrinė
Labai ačiū už pastabas. Tiesiog ten buvo citata iš ankstesnės žinutės.
 
vietinė
Auišryte,klaida žodyje kvailiai.Jei prisimeni rašybą tai pati surasi klaidą.
 
vik
bliamba jus cia rasyba tikrinat ar ka?jeigu liaudis nori kar grazintumet pranesimus grazinkit,jeigu negalit paaskinkit kodel.aisku nemotivuodami kad rasyta su caps lock ir td... nes tokiu atveju turetumet istrint ir tos "ponios" kuria sunys kandzioja BiggrinBiggrinBiggrin ir nuo kada pradejot taip kreipt demesy i rasyba? perzvelkit ankstesnius komentarus WinkWink
 
Aušrinė
Gal galėtumėte tiksliau įvardinti mano padarytą klaidą? Būčiau dėkinga Smile
 
vietinė
Miela,Aušrine, kitus kvailais laikydama dešimtyje žodžių sugebėjai padaryti klaidą.Juk čia tai ne valstybinis egzaminas,ar lietuvių kalbos diktantas.
 
Aušrinė
Du sakiniai, 40 žodžių, 5 klaidos, neskaitant skyrybos klaidų. Išvadas darykite patys, kas čia "kvailei" Biggrin
 
as
Adminui...
Tai tada ir gražinkit visus prieš tai buvusius komentarus. O jau žmones patys turi teise išsirinkt kuo tikėt, kur šmeižtas o kur melas. Gal manot,kad aplink vien kvailei, kai ėmėt atsakomybe ,ką mums galima skaityt o ką ne?
 
gyventoja
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
GELGAUDIŠKIEČIAI,PRISIRIŠKITE ŠUNIUKUS.SUPRANTU,KAD JŪS ŠUNIUKUS MYLITE IR GALVOJATE,KAD JIE NEKANDA,BET KAŽIN AR ŠUNIUKAI TAIP IR DARO??? O GAL NEŽINOTE,KAD UŽ PALAIDĄ NORS IR MAŽĄ ŠUNELĮ REIKĖS SUMOKĖTI 200 Lt BAUDĄ.
 
xxxx
daug smagiau, kaip gali ka papletkinti. Tai cia gyvenanciu zmogystu gyvenimo budas. Sunys loja, o karavanas toliau eina.
 
elena
Pritariu administratoriui.
 
Admin
Man širdies neskauda. Būkit ramūs.
Ir šis tinklapis tikrai nėra skirtas vien tik būtiems ir nebūtiems seniūno poelgiams aptarinėti pletkų lygiu.
 
Vida
Gerbiama Administracija, dėl komentarų selekcijos širdį turėtų skaudėti ne kam kitam, o jums. Ir dar - jausti gėdą. Sakykite, kuriam tikslui reikalingas šis tinklapis? Jūsų pamokymams? Kaip skirti nuomonę nuo faktų? O jeigu skiriame, tai ką? Negalima jų aprašinėti ir komentuoti? Prie ko čia, sakykite, seniūno akys? Rašyti galima ir be jų žvilgsnio. Neabejokite. Juk ne Stalino laikai.Baikite, viršininkai, juokauti ir kvailinti žmones.
 
Admin
Komentarai nėra ištrinti. Jie tik nerodomi. Jei jums mažiau skaudės širdis, galiu juos grąžinti.
Tik jūs skirkite, gerbiamieji, tiesą nuo šmeižto ir nuomonę nuo faktų. Drabstytis purvais nėra gražu ir tai jums garbės tikrai neprideda.
Jei norit kažką pasakyti seniūnui, tai jam akis į akį ir sakykite. Bus daug garbingiau.
O šis tinklapis nėra priklausomas nuo seniūno, nei seniūnas nuo tinklapio. Čia rašomi jūsų atsiliepimai, kaip ir tinklapyje talpinami jūsų skelbimai, yra kartais trinami/neskelbiami jei jie mums atrodo neskoningi. Nieko asmeniško ir pikto.
 
vietinis
Noriu paklausti,ar šis puslapis skirtas tik pagirti už gerus darbus.?Manau kaip tik visus neęgerumus reikia skelbti viešai.Gal tada žmogus padarys šiokią,tokią išvadą.
 
nuomonė
Va jums ir atsiliepimų knygaBiggrin parašei netinkamai ir mikliai ištrynė, kam iš vis tada reikalingi tokie puslapiai, tai panaikinkit ir čia kaip Atgaiva kad padarė, nes vistiek neigiamų nuomonių ir čia netoleruojat.
 
Cha
Ištrintos žinutės buvo skirtos ne tau, objektyvusis administratoriau. Gal Stanaitis su seniūnu kartu pečius surėmę tave užraukė Biggrin
 
Admin
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Norintys kažką pasakyti asmeniškai man, rašykite info(et)gelgaudiskis.lt
Čia neatrašinėsiu, o Jūsų žinutės man bus trinamos iš svečių knygos. Ačiū už supratingumą.
 
Giedrius
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Labai pasiilgau atvaziuoti i Gelgaudiski, vasara atleksiu...butinai.
 
A.
Gelgaudiškyje reikia statyti mini SPA centrą.Arba Poilsio namus...Reikia darbo.
 
Grafienė
Šiandien "Lietuvos žiniose"/internetiniame puslapyje/ ir kituose portaluose yra išspausdintas straipsnis apie Gelgaudiškio dvaro galimą likimą. Žinia skaudi. Siūlau ir prašau rašyti dvaro renovaciją palaikančius komentarus. Nebūkime abejingi.
 
kukkutiiiiiiis
Lina Stepšyteeeeeeeeeee!!!!!Tau sveikinimai is Negru kvartalo Biggrin!!!buckiai.Joles kvadrate cha cha cha...
 
kukutis
visus krastiecius su SventemisSmilevisus kulturkes darbuotojus su Linos apdovanojimu!!!Linai-sekmes visi palinkekim!Edgaro vadovavimui-Valio!!!daugiau kulturos-daugiau gerumo mumyse busSmilelinkejimai ir gelgaudiskiui.ten.lt ir bendruomenes ciocytemsWink
 

<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.