Orai

Statistika

   
Atsiliepimai
Rodoma 210 - 240 iš 725 rezultatų Pridėti pranešimą
Vardas Žinutė
aha
tai jei jūs, susirūpinusioji, jei matėt, kad parduoda alkoholį nepilnamečiams, tai kmo nesudrausminot arba nepranešėt reikiamoms instancijoms? Internete "rūpintis" visi gudrūs. ir adminas va koks apsukrus. Buvo vakar žinutė su nuoroda į aną GLG puslapį, kur ir nuotraukų iš renginių ir tikros vietinės informacijos tikrai daugiau, ėmė ir ištrynėBiggrin
 
susirupinus
o jus matet kaip gelgaudiskio bare girtuokliauja nepilnameciai? baisu ziuret, kai jiems parduoda alkoholi
 
Admin
Tuo, kad galbūt ir gelgaudiškiečiai nori sudalyvauti renginiuose, kurie nepasiekia jų miestelio, bet vyksta rajono centre. Negi taip sunku suvokti?
 
lankytojas
Gelgaudiškio puslapis reklamuoja renginius Šakiuose. Tai kuo jis Gelgaudiškio? Shocked
 
nso
RASA sukis,daugiau nuotraukų
 
?
Išeiviams gelgaudiškiečiams labai malonu žiųrėti į Jūsų puslapį dedamas nuotraukas. Būkite malonūs, nepalaikykite tai neįveikiama kliūtimi, ir įdėkite naujus miestelio vaizdelius, pavyzdžiui, Nemuno ledonešį, senamiesčio nuotraukas, pokyčius atskirose gatvėse, šventinius momentus ir t.t. Girdėjau, jog šiandien Gelgaudiškyje bus įdomus susitikimas su svečiais kunigais. Iš anksto dėkoju.
 
?
Sveikinu visus su nuostabia šios dienos švente, linkiu miestelio vadovams bei visiems jo gyventojams pasitikėjimo savimi, didelės kantrybės bei šviesios vilties. Ir džiaugsmo dėl savo vaikų, anūkų bei visos šeimos sėkmės, jaunimo galimybių ir savo gimtinės grožio.
 
Giedrius
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Kaip as pasiilgau Gelgaudiskio....reiks sesti ir atlekti per sventes...vien ta kelione ka reiskia, vaziuoti per miestelius o parko grazumas...mistika kazkokia, kai pasensiu noreciau apsigyventi Gelgaudiskyje kur nors prie Nemuno , gal zinot kas parduoda kokia nebloga sodyba, svarbu, kad vieta gera butu.....vaizdas...parasykite ir palikite telefono numeri, busiu dekingas ir atsiliginsiu zemaitiskaiSmile
 
?
Lietuvos politika, galbūt, įdomi, bet ypač įdomi kai kurių rajonų ar net atskirų miestelių vykdoma politika. Mokyklų, vaikų darželių, bibliotekų skaičių bei jų finansavimą nustato ne Vilnius, o Šakiai, šiuo atveju, netgi Gelgaudiškis. Ten, kur vadovai ne kokie kiaušingalviai, o tikri vyrai su daugybe griovių ir griovelių savo smegenyne, protingą išeitį ras visada. Kas liks iš miestelio, jei panaikins biblioteką, o tuo labiau, kur kreipsis moksleivis, jei jo panosėje pradings knygos? Atsakymas - bus blogai.
 
Martynas
P.S. visai geras puslapis Wink
 
martynas
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Sveiki. Nereikėtų uždaryti bibliotekos, nes mokyklos ir miestelio yra visai iš atskiros politikos zonos. Mokyklos biblioteką panaikinti būtų nelogiška, o miestelio panaikinti negalima, neturės kur knygas sudėti kad prieitų bent keli kaimo šviesuoliai. Tiesa tokia, kad kvailius lengviau valdyti, todėl Lietuvoje aplamai tuoj bus neįmanoma paprastam protingam žmogui, nei studijuoti, nei skaityti, nei televizija žiūrėti. Lietuvos politika labai įdomi. Į kur jie investuoja, kad ateitis būtų užtikrinta ir lengvesnė? <-- (kalbu, prieš krizę) Lietuvos politikui reikalingiausia kalbėti nelietuviškai naudojant vertinius, kad paprasti žmonės nesuprastu apie ką kalba ir galvotų jog protingi. Kuo daugiau žadėti, kad ir tai neįmanoma. Ir svarbu pamaitinti kapeikomis, jog per daug "nekeltų bangų". Smile P.S. Kai mato, kad artėja revoliucija, tai žiniasklaida (kuri politikų) nukreipia žmonės kita kokia linkme, kad tarpusavyje pasipeštų. Ačiū už žodžio laisvę ir tai tik mano nuomonė.
 
:)
Nesipeškit.Gėda.Ypač dėl politikos. Reikia Gelgaudišky verslo įmonę kurt. Pievagrybius augint, tada atsiras darbo vietų
 
vik
ne pilnatis atrodo.....debilai no commentsBiggrin
 
XXL
XE XE XE matos vienas samtis suprantaBiggrin
 
xxx
matos kad tamstos akys pilstuku uzlietos
 
to faksas
Atsipagiriok, faksiste, negerk po pilną, sutaupyk pinigų ir proto. Prasigėręs miestelis su beraščiais komentatoriais. Lengva: įsiurbei pilstuko ir krioki apie Kubilių ir Landsbergį. Ar tau, pijoke, suprasti valstybės vargą ir jos sutvarkymo kelius.
 
?
Bent jau Šakių rajonas tai -pjautuvo ir kūjo šiltnamis. Tiksliau - raudonų bolševikų bastijonas. Net įdomu: turtingi ir kvaili, Prunskienės ir Basčio palikuonys. Šakių rajonas - praradęs gėdos, ištikimybės Lietuvai ir garbės pojūtį nevykęs kraštas. Ar taip? Turėtumėm didžiuotis, kad šviesiausi protai Jablonskiai ir iš jų - Landsbergių protingoji šeimyna - iš mūs kraštų, taip sakant, to paties rajono. O dergia, rupūžės, šį patį žinomiausią mūs kraštų veikėją, tarsi tingių stribų anūkai. Ir net nerausta. Nejaugi išsigimė mūs išdidžioji Suvalkėlė? Tada jau šakės. Mums ir visai Lietuvai.
 
faksas
anksciau buvo stalinizmas,daba gyvuoja landzbergizmas-kubilizmas, VALIOO...
 
Jonas
Mieleiji, uždarinėja ne tik bibliotekas. ta pati spauda rašo, kad gimdymo skyrių uždarys. Čia tai jau tikras absurdas. Priesim iki pribuvėjų. Šiandien uždarys biblioteką, ryt mokyklą, poryt ambulatoriją. Yra keli Lietuvoj, kurie valdo šalies kapitalą. Jiems vistiek, kaip gyvenas paprasti mirtingieji. Jei rajono kapše nėra pinigų, tai ir žiūri, kokią eilutę nubraukt. Jau vien tai, kad mūsų rinkiminės apylinkės išrinkta tarybos narė prašneko apie Gelgaudiškio įstaigų mažinimą rodo, kad tuoj eisim vienas kitą smaugt. Artėja rinkimai į rajono tarybą. Reikia gerai pasižiūrėt, ką renkam. O rinkt reikia žmogų tokį, kaip Bertašius, kuriam kiekvienas žmogus, kad ir iš vidurio kaimo, rūpi. delfi.lt vyksta balsavimas, renkamas kaimo šviesuolis. Jų tarpe yra Bertašius. Siūlau pabalsuot už mūsų merą.
 
Jūratė
Biblioteka ne maisto parduotuvė, gali žmonės ir be jos apsieit. Aš, pavyzdžiui, tenai neskaitau. O jei pinigus taupant, tai reiktų peržiūrėt visų istaigų etatus. Kam reikia trijų socialinių seniūnijoj? Kartais ateini, durys užrakintos, net nežinai, ar laukt, ar ne, kai jų visa šutvė kavą geria pas seniūną kabinete. Internate tai ant kiekvieno mokinio po vieną auklėtoją. Šiaip tai manau, kad reiktų visus atleist ir tegul žmonės samagoną verda, geria.Geriausias biznis bus kunigui, ritualinėms ,duobkasiams ir kapų sarguiSad
 
:)
tegul jungia viska i viena, po vienu stogu. Labai tiktu tas gargaras netoli panemunes, tenai viskas tilptu ir uzdraviene su biblioteka, ir mokyklu bibliotekos,net ir mokyklos ir centrai visi, ir vaiku darzelis lopselis, ir parduotuves. Viena vadova ant visko pastatyt.Butu grazus UAbas kokiu viska nusakanciu pavadinimu "Trusikova". Taupu butu, mieli gyventojai ir piketuot nereiktu.Nusisnekejimo laipsnis nerealus. Jei i mokykla bibliotekas kelt, tai i kokia kamara sukis tenai viska? Nuo praeito amziaus miestelio biblioteka gyvuoja,tenai mano seneliai, tevai skaite, o dabar susigalvojo sventa taryba ir panaikins, o paskui po kokiu penkiu metu kita taryba vel ikurs. taip ir svaisto pinigusBiggrin
 
veto
ka spauda raso, tai dar nera tiesa. Jie priraso visokiu nesamoniu. Nors budriems reiktu but uz kekviena Gelgaudiskio istaiga kovot. Nugyvens miesteli patys gelgaudiskieciai, kurie dedasi tarybos nariai.
 
Pranas
Spauda rašo kad nori Gelgaudiškio bibliotekas sujungt. tada jau mokyklos geriau atkelt į miestelio, nes mokykloj tvarkos nėra, o miestelio bibliotekos vedėja savo darbais visa rajona garsina Ir lankytojų tenai netrūksta. Tegul ta Hazė po tas bibliotekas pavaikšto ir nenusišneka, kad naikint reikia, tegul žmonių atsiklausia. Uždravienei gali bet ko prašyt visada padės, laikraštį leidžia, miestelio inteligente išrinkta. Kita dabuotoja visada knygų parenka, visada smagu užeit.Eisim piketuot prie savivaldybės, jei miestelio biblioteką naikins. Aš asmeniškai už hazę daugiau nebalsuosiu, nes ji yra biurokratė
 
as
kiek girdejusi del daugebuciu namu renovaciju, zmones labai nusivile,nes iklimsta y dideles skolas ,nes buna labai dileli men mekesciai,o jeigu daug bedarbiu tam name tai buna ir daug bedu tadaSad
seip nepalankus metas prasideti su tokom paskolam
 
Vida
Tiesą sakant, nereikėtų pasikliauti vien seniūnu,šį svarbų reikalą turėtų pradėti stumti namo bendrija. Viena aišku, jog rūpesčių bus daug. Svarbu nepakliūti į bankų vergiją. Ir dar - sekti konkursus, kontroliuoti piktavalius tarpininkus. Prieš renovavimo darbų pradžią būtina įsigilinti į daugybę teisinių dokumentų. Laikas ir sąlygos sukriošusiems namams atnaujinti šiandien - palankus. Vertėtų nesnausti.
 
dalykas
cia rimts reikals,jei seniuns pajudys bent pirsta siuo reikalu,pazadu,nulipinti jam paminkla is molioBiggrin
 
Siluma
manyciau, kad reiktu pasiklausti rajone, kas, kur, kada su ta namu renovacija, tada, kai ka nors konkretaus suzinosite, kviesti zmones i susirinkima. Cia turetu seniunas padeti, mat jo darbas rupintis seniunijos zmoniu reikalais, jis pinigus uz tai gauna, o bendruomenei viska sukart tikrai nereikia.
 
Ar
ne laikas gelgaudiškiečiams galvoti apie namų renovaciją.Pensininkams ir mažai uždirbantiems išlaidas kompensuos valstybė.Bus darbo vietų,mažiau mokėsime už šilumą.Gal bendruomenė padarytų susirinkimą šia tema.
 
lt
kap sako,geras mentas ir prie stulpo prikibs
 
jo
spacialiai pasiziurejau i ana puslapi - idetos nuotraukos, ko cia kabinejates
 

<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.