Orai

Statistika

   
Matmintinis
    Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetą šventinį savaitgalį užplūdo matematikos gerbėjai. Beveik pusantro šimto moksleivių ir suaugusiųjų iš visos Lietuvos išbandė savo sugebėjimus skaičiavimo mintinai konkurse „Matmintinis“.
     Žaidimas „Matmintinis“ į Lietuvą atkeliavo iš Estijos, kur šis skaičiavimo mintinai žaidimas vyksta jau aštuntus metus. Pagrindinė internete vykstančio konkurso taisyklė – atliekant pateiktas užduotis negalima naudoti jokių skaičiavimo priemonių, išskyrus savo galvą. Dalyviai žino, kad pasitreniravus atsakymą surinkti užtrunka trumpiau nei suspaudyti skaičiavimo mašinėlės klavišus. Daugiau informacijos apie „Matmintinį“ galima rasti internete www.miksike.lt
    Penki skirtingose amžiaus grupėse pirmąsias vietas iškovoję skaičiuotojai buvo apdovanoti kompiuteriais. Tarp laureatų – du kauniečiai. Pirmokas Orestas Fridmanas iš Kauno Žaliakalnio pagrindinės mokyklos, penktokas Abdulla Varoneckas iš Palangos „Baltijos“ vidurinės mokyklos, antrus metus pirmaujanti devintokė Gintarė VaičaitytėGelgaudiškio vidurinės mokyklos, dešimtokas Mindaugas Stankevičius iš Vilniaus Karoliniškių gimnazijos ir suaugusiųjų grupėje antrus metus iš eilės nugalėjusi Kauno Levo Karsavino pagrindinės mokyklos mokytoja Birutė Narijauskaitė sulauks ne tik prizų. Jiems su kitais 25 finalininkais gegužę teks dalyvauti tarptautinėse skaičiavimo mintinai varžybose Estijoje. Tartu mieste susirungs geriausi skaičiuotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Slovėnijos. Todėl Gintarei nuoširdžiausiai norime palinkėti sėkmės ir tarptautiniame konkurse, bei pasveikinti su jau iškovota pergale.
 
2009-04-14
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.