Orai

Statistika

   
Elektroninis paštas
   Primename, kad visi dar neturintys elektroninio pašto arba norintys įsigyti dar vieną, turi galimybę naudotis Gelgaudiskis.lt paštu. Jums tereikia išreikšti savo pageidavimą elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą Parašykite pageidaujamą pašto adresą, vardą ir pavardę (pvz., Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ; Petras Petraitis). Jums bus sukurta elektroninio pašto dėžutė ir pateikti prisijungimo duomenys.
    Gelgaudiskis.lt pašto dėžutės aplinka identiška Gmail (kas naudojatės, tas supras apie ką kalba). Dėžutės dydis - daugiau kaip 10 Gb. Yra galimybė pasirinkti lietuvių kalbą, tikrinti paštą mobiliuoju telefonu ir kt.
    Pirmą kartą prisijungus prie pašto dėžutės rekomenduojame pasikeisti slaptažodį. Tai galite padaryti spausdami: "Nustatymai", tuomet "Sąskaitos" ir "Keisti slaptažodį".
    Savaime suprantama, Jums tai nekainuos nė cento. Paskubėkite rezervuoti pašto adresą su savo vardu Wink
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.