Orai

Statistika

   
Apie eismo saugą primins ant autobusų stotelių paviljonų perpiešti piešiniai
    VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojų piešiniai baigti perpiešti ant šešių autobusų stotelių paviljonų, esančių skirtinguose Lietuvos rajonuose. Saugaus eismo tematikos piešiniai savo spalvingumu ir turiniu ragins atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą bei visus eismo dalyvius skatins keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai.
    Šių metų konkurso nugalėtojos A. P. piešinys perpieštas ant stotelės „Gelgaudiškis“, esančios kelio Nr. 3803 Pajotijai-Gelgaudiškis 6,721 km <...>
    Anot Kelių direkcijos vadovo Remigijaus Lipkevičiaus, nugalėtojų darbais papuošti autobusų stotelių paviljonai šalies regionuose – puikus būdas atkreipti dėmesį į eismo saugą ir skatinti visus eismo dalyvius keliuose elgtis atsakingai, rinktis saugų greitį, nesinaudoti mobiliuoju telefonu vairuojant, tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui visada būti su atšvaitais.
    Konkurse „Saugus eismas kelyje 2022“ buvo kviečiami dalyvauti švietimo ir ugdymo įstaigų mokiniai, nevyriausybinių organizacijų nariai, bendruomenės. Lietuva buvo suskirstyta į tris teritorijas ir kiekvienoje teritorijoje laimėtojais išrinkta po du labiausiai temą atspindinčius piešinius. Konkretūs paviljonai buvo išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąjį rajoną, vietovę. Stoteles išpiešė piešinių autoriai su savo komandomis.
    Trečius metus iš eilės tokiu mastu organizuojamas konkursas, kuriuo siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą mūsų keliuose ir gatvėse. Piešimo darbų vertinimo kriterijai – atitiktis konkurso tikslui ir tematikai, idėjos ir formos originalumas, darbų kokybė, praktinio panaudojimo galimybės ir kt. Visas darbuose perteiktas vizualinis turinys turėjo atitikti Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Konkursui pateiktus darbus vertino komisija, sudaryta iš šio konkurso organizatorių.
    Iš viso konkurse „Saugus eismas kelyje 2022“ buvo gauta apie 1000 piešinių.
2022-11-09
lakd.lt inf.

 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.