Orai

Statistika

   
Nelly Paltinienės koncertas
    Reklaminis lankstinukasŠiandien, spalio 2 dieną, Gelgaudiškio kultūros centre vyko estradinės muzikos atlikėjos Nelly Paltinienės koncertas. Savo muzikinę veiklą dainininkė pradėjo Klaipėdos vokaliniame-instrumentiniame ansamblyje „Kopų balsai“, vadovaujamame Arvydo Paltino. Čia susikūrė garsusis duetas su Eugenijumi Ivanausku. Atlikėjos nuopelnai Lietuvos estradinės muzikos kultūrai yra dideli. Ji apdovanota įvairiomis nominacijomis, tarp kurių „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi  (2003m.) , o 2009m. agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo į Lietuvos rekordų knygos meno skyrių įrašė N. Paltinienę kaip daugiausia metų (58) dainuojančią solistę.
    Daina į klausytojų širdisNostalgijos gerai lietuviškai dainai vedini,  į koncertą Gelgaudiškyje rinkosi senjorai. Juk tai jų kartos atlikėja šiandien koncertavo. Tik jai negailėjo šiltų aplodismentų, gėlių žiedų, kartu su Nele dainavo. „Nesiliaukim mylėję jauni ir seni, nes tik meilės vardan žemėj šioj gyveni, tai mylėkime širdį atvėrę...“, „Rytoj tave aš išlydėsiu, rytoj išplauks balti laivai...“: šios ir dar daugelis dainų džiugino klausytojų širdis  koncerto metu. Betarpiškas, šiltas atlikėjos bendravimas, gražios melodingos dainos, kurios turi savąją istoriją, miestelio žmonėms ypač patiko ir praskaidrino jų kasdienybę.
    Po koncerto dainininkė dalino autografus, fotografavosi su gerbėjais, pasirašė Gelgaudiškio kultūros centro svečių knygoje. Taip pat buvo galima įsigyti CD ir audio įrašų.
 
            Rasa S. 2010 spalis
Foto atminimui su Nelly
Atminimui su Nelly
 
Gelgaudiškio scenoje Nelly
Gelgaudiškio scenoje Nelly
 
Gerbėjų gėlės
Gerbėjų gėlės
 
Nelly Paltinienė pasirašė svečių knygoje
Nelly Paltinienė pasirašė svečių knygoje
 
Bukletas su autografu
Bukletas su autografu
 

 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.