Orai

Statistika

   
Geri darbai nelieka nepastebėti
    Jau ne vienerius metus, minint vieną iš svarbiausių Lietuvai dienų, Vasario-16-ąją, galime pasidžiaugti dar viena švente, svarbia mūsų, Šakių rajono, kultūriniam ir visuomeniniam gyvenimui nusipelniusiems žmonėms. Šią dieną teikiami „Aitvaro“ apdovanojimai vis džiugina mūsų miestelio gyventojus.
    Ilgametė tarptautinė projektinė veikla, į kurią dailės mokytoja E. Dragūnaitytė vis aktyviau ir aktyviau įtraukia mus, Gelgaudiškio vidurinės mokyklos mokinius, neliko nepastebėta. Nenutrūkstantis nuoširdus darbas, savęs ir savo laiko aukojimas, ne dėl savęs, bet dėl kitų, šiemet buvo įvertintas „Aitvaro“ apdovanojimu. Linksmas sutapimas – vykstant apdovanojmų ceremonijai, aštuntokų komanda iš Gelgaudiškio sėmėsi naujos patirties dar viename tarptautiniame projekte, kuris vyko Gdanske.
    Dėkojame Jums, mokytoja Egle, už nuolatinį entuziazmą, neišblėstančią energiją, dalinamus neįkainojamus patarimus ne tik kaip mokiniams, bet kaip draugams, taip pat už ugdomą stipresnį tolerancijos ir patriotiškumo jausmą ir už tai, kad „kalate į galva“, jog turime iš gyvenimo imti VISKĄ ir nepraleisti nė vienos pasitaikiusios progos! AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ!!!
 
Gelgaudiškio vidurinės mokyklos vienuoliktokė
2011-02-21
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.