Orai

Statistika

   
Mokykla prasideda bibliotekoje

    Rugsėjis iškart asocijuojasi su mokykla, tad toliau tęsime mūsų puslapyje jau pradėtą temą apie mokslus ir moksleivius. Šią savaitę – fotoreportažas iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos bibliotekos. 

    Vos įėjus pro duris, akį traukia tvarkingai sudėliotos knygos, jos paskirstytos pagal klases. Ko gero, šiais metais, kaip ir pernai, mokyklos bibliotekininkei Danutei Dvylaitienei padėjo mokyklos savanoriai. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Knygos, Gott sei Dank, ne vien apie rimtus mokslus, čia galima rasti visas „Hario Poterio“ knygas bei „Žiedų valdovo“ seriją ir netgi priešistorę. Paskutinė „HP“ serijos knyga kol kas nepasiekė mokyklos, bet jau rudeni gali pasirodyti ir ji. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Aišku, bibliotekoje gali apsilankyti ir senienų mėgėjai. Radome tikrų antikvarinių perliukų, pavyzdžiui šią knygą. Ilgais žiemos vakarais, vietoj namų darbų ruošimo galima pasisiūti sijoną.

Gelgaudiškio biblioteka

    Pati biblioteka suremontuota jau nuo praeitų metų, bibliotekininkė  jaukiai sutvarkė vidų. Bibliotekos patalpose galima pamatyti ir mielų smulkmenų, bet ne per daug, ir gėlių. Gėlėmis rūpinasi pati bibliotekininkė, o žavisi visi atėję. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Mums maloniai besisvečiuojant mokykloje prie durų atbėgo du dar į mokyklą neinantys padaužos: mergaitė su ponču – Karolina ir jos brolis Vakaris. Abu labai linksmi ir išdykę, tiesiog hiperaktyvūs, tikriausiai valgo daug cukraus. 

Gelgaudiškio biblioteka

    Vienoje knygoje radome „Whistler's mother“ paveikslą, pasirodo, jis egzistuoja ne tik filme apie poną Byną! Paveikslą, nutapė Džeimsas Vistleris, jame atvaizduota jo paties mama, todėl jis taip ir vadinasi. Kadangi paveikslas tapytas 19a. pabaigoje, tad jo tapymas apipintas įvairiomis legendomis, pavyzdžiui, kad vietoj dailininko motinos turėjo būti kitas modelis arba kad jo motina turėjo pozuoti atsistojusi, bet pavargo ir todėl nutapyta sėdinti.
Whistler's mother“
 
2008 09 08
 
< Ankstesnis   Kitas >
 

Apklausa

Advertisement
Sakiuap.lt

Drg.lt

Kiduliai.lt

Hostingas Serveriai.lt
 
     
http://www.lpinside.lt
2008-2020 Gelgaudiškis
Niekas nesaugoma, bet vogti negražu.